Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Internetā ir parādījušās pirmās detaļas par šī gada martā gaidāmo Fallout 3 pielikumu – The Pitt. Starp jaunumiem ir minēti jauni ieroči, uzdevumi un lokācija. The Pitt pielikuma darbība risināsies Pitsburgā, pamestā metālapstrādes rūpnīcu teritorijā, kas pēc OXM (Official Xbox Magazine) vārdiem ir visdistopiskākā lokācija visā Fallout 3 pasaulē.

Jaunā teritorija ir sadalīta divās daļās – vienā (Downtown) notiekošo kontrolē vergi, savukārt otru (Haven) kontrolē to saimnieki.

Pirmo reizi Fallout 3 spēlē būs iespējams ne tikai cīnīties pret Raideriem, bet arī komunicēties un sadarboties ar tiem. Tāpat arī vienā no uzdevumiem būs iespēja iejusties verga ādā, lai noskaidrotu, vai tiešām Raideru boss ir atradis līdzekli pret mutācijām.

Bez šiem jaunumiem ir zināms, ka papildinājumā būs arī jauni mazie uzdevumi (side quests), kā arī ieroči, tostarp – Auto Axe, kas izskatīšoties kā motorzāģa un Black & Decker krūmgrieža krustojums.

Pielikums, kā jau minēju raksta sākumā, gaidāms šī gada martā un tas būs pieejams gan Xbox Live, gan Games for Windows Live lietotājiem.

Izsaki savu viedokli