Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Latvijā vadošais uzņēmums IT&T un finanšu ārpakalpojumu jomā “Tele2 Shared Service Center” aicina ārvalstīs dzīvojošos latviešus un Latvijas valstspiederīgos atgriezties dzimtenē, piedāvājot darba iespējas dažādās jomās – IT, telekomunikācijas, finanses, projektu vadība, kvalitātes vadība.

“Mēs strauji paplašinam savu darbību – tikko pārņēmām finanšu ārpakalpojumu funkciju no “Tele2 AB” Zviedrijā. Meklējot darbiniekus Latvijā, saskaramies ar situāciju, ka augstskolu IT&T absolventu skaits nav pieteikams darba devēju pieaugošajam pieprasījumam, turklāt daļa gan jauno, gan pieredzējušo IT&T speciālistu ir aizbraukuši no valsts. Mēs esam apņēmušies izmantot visas iespējas, lai aicinātu speciālistus atgriezties Latvijā, tā, piemēram, šajās dienās piedalāmies Eiropas Latviešu kultūras svētkos Briselē,” saka “Tele2 Shared Service Center” vadītājs Kims Leandersons (Kim Leandersson).

Eiropas Latviešu kultūras svētki, kuri norit no 18. līdz 21. jūnijam Briselē (www.elks2015.eu), pulcē vairākus tūkstošus latviešus no visas Eiropas, tajā skaitā arī no Latvijas, un citām pasaules daļām. “Tele2 Shared Service Center” atbalsta Eiropas Latviešu kultūras svētkus, un svētku laikā uzrunās tās dalībniekus, piedāvājot darba iespējas Latvijā.

“Kā zināms viens no būtiskākajiem nosacījumiem, lai aizbraukušie atgrieztos Latvijā, ir darba iespējas. Mūsu darba piedāvājumi ir konkurētspējīgi ne tikai Latvijā, bet arī ārpus valsts robežas, tāpēc esmu pārliecināts, ka tie daudziem liks apsvērt iespējas atgriezties mājās,” piebilst K.Leandersons.

Ikviens aizbraukušais ir aicināts pieteikties darbam “Tele2 Shared Service Center”, aizpildot pieteikumu www.tele2.lv/SSC/.

“Tele2 Shared Service Center” 460 darbinieki birojā Rīgā nodrošina IT&T un finanšu pakalpojumus visiem “Tele2 AB” grupas uzņēmumiem deviņās valstīs – Austrijā, Horvātijā, Igaunijā, Kazahstānā, Latvijā, Lietuvā, Nīderlandē, Vācijā un Zviedrijā. “Tele2 Shared Service Center” ir ne tikai nozīmīgs uzņēmums “Tele2 AB” grupas veiksmīgā darbībā deviņās valstīs, bet arī vadošais uzņēmums IT&T un finanšu ārpakalpojumu jomā Latvijā. “Tele2 Shared Service Center” ir lielisks piemērs tam, ka Latvija var kļūt par ārpakalpojumu centru lieliem starptautiskiem uzņēmumiem.

Saistītās tēmas: tele2

Izsaki savu viedokli