Aktuāls

”Huawei” prezentē jauno ”Huawei Mate 10 lite” – viedtālruni ar kamerā iestrādātām dubultajām lēcām

Tālruņi, mobilās ierīces

Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

IT sasniegumi, bizness

”iOS” lietotāji ar ”Gmail” aplikāciju drīzumā varēs lasīt arī citu servisu epastus

Mobilās aplikācijas

Kontakta parkošanās un pārpildīti auto – braukšanas kultūra citviet pasaulē

Auto, Moto

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Tehnoloģiju kompānijas IBM pētnieki šogad ir pievērsušies idejai, ka nākotnē visas ierīces kļūs izzinošas un to veicinās jauna kognitīvo sistēmu ēra, kurā mehānismi mācīsies, domās un sadarbosies ar mums dabiskākā un personalizētākā veidā.

Šīs inovācijas sāk parādīties, pateicoties tam, ka apvienojas mākoņdatošana, lielo datu analīze un mācīšanās tehnoloģijas. Jaunā skaitļošanas ēra novedīs pie atklājumiem, kas paplašinās mūsu iespējas, palīdzēs mums izdarīt labu izvēli, aizsargās mūs un palīdzēs orientēties pasaulē jaunos iedarbīgos veidos.

IBM pētnieki ir izveidojuši prognozes, apkopojot piecas inovācijas, kas tuvākajos piecos gados mainīs veidu, kādā mēs dzīvojam un pieņemam svarīgus lēmumus.

  1. Skolas klase iepazīs tevi

Nākotnes mācību klase iepazīs ikvienu skolēnu viņa mācību gaitu laikā, palīdzot viņam apgūt prasmes, kas ir vitāli nozīmīgas izvirzīto mērķu sasniegšanā.

  1. Fiziskais veikals pārspēs tirdzniecību internetā

Apķērīgi mazumtirgotāji lietos kognitīvās tehnoloģijas un izmantos fiziskā veikala spēju pārdot nekavējoties, lai sniegtu pircējiem priekšrocības, kādas nav iespējamas, piedāvājot preces un produktus tikai interneta veikalos.

  1. Ārsti regulāri izmantos tavu DNS veselības saglabāšanas nolūkā

Datori palīdzēs ārstiem izprast, kā specifiskas mutācijas pacienta DNS ir izraisījušas, piemēram, audzēja attīstību. Katram konkrētam pacientam tiks piemeklēts medicīnisku pasākumu kopums, kas vislabāk spēs apkarot šo audzēju.

  1. Pilsēta palīdzēs tev tajā dzīvot

Kognitīvās sistēmas iemācīsies saprast, kas cilvēkiem ir nepieciešams, kas viņiem patīk, kāda ir viņu nodarbošanās un kā viņi pārvietojas no vienas vietas uz citu – tādējādi pilsētas plānotāji varēs labāk reaģēt uz iedzīvotāju vajadzībām.

  1. Digitālais sargs internetā

Drošības sistēmas iegūs 360 grādu skatījumu uz katra indivīda datiem, iekārtām un lietotnēm. Tās nekavējoties pamanīs pazīmes, kas varētu liecināt par kiberuzbrukumu vai identitātes zādzību.

Ar prognožu kopumu „IBM’s 5 in 5” kompānija IBM nāk klajā regulāri, ņemot vērā jaunākās tehnoloģiju tendences un inovācijas pasaulē.

Saistītās tēmas: ibmnākotnes tehnoloģijastehnoloģijas

Izsaki savu viedokli