Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Adobe plāno atvērt populārā grafikas redaktora “Photoshop” online versiju. Adobe plāno spert soli Google un citu lielo spēlētāju dārziņā, atverot populārās attēlu apstrādes programmas “Photoshop” online versiju. Šī tiešsaistes versija būs sākumpunkts apjomīgai online programmatūras invāzijai, ar kuru Adobe centīsies paplašināt savu klientu loku, lai neatpaliktu no citām programmizstrādes kompānijām, kas jau darbojās tiešsaistes programmatūras laukā.

“Tas mums būs kaut kas jauns, tomēr par online programmatūru domājām jau iepriekš, redzot, kā veicās draugiem no Google,” – cnet ziņām šodien pavēstīja Adobe izpilddirektors Brūss Čizens. “Mēs vēlamies būs pirmie, kas tādā veidā piedāvās grafikas apstrādes programmatūru, kas, bez šaubām, ir mūsu ampluā.”

Tāpat kā online video redaktors “Adobe Remix”, arī Photoshop Online būs bezmaksas serviss un Adobe pelnīs tikai no reklāmām. Tiešsaistes versijā noteikti izpaliks pašas sarežģītākās uz profesionāļiem orientētās lokālā Photoshop funkcijas un filtri.

Izsaki savu viedokli