Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

TP Vision pērn kļuva par pirmo ražotāju pasaulē, kas uzsāka ražot Philips televizorus uz Android operētājsistēmas bāzes. Šogad ražotājs paplašina Philips Smart iespējas ar otro paaudzi Android, būtiski uzlabojot tehniskās iespējas. Šobrīd gandrīz viss Philips televizoru sortiments darbojas uz jaunā Android 5.0 (Lollipop) bāzes, sniedzot līdz šim nebijušas iespējas baudīt Philips Smart platformu un Google Play veikala priekšrocības.

Philips_TP_V

Šāds ražotāja solis vēl vairāk nostiprina Philips Android televizorus kā nozīmīgu izklaides instrumentu mājās un sniedz vēl nebijušas iespējas baudīt Smart TV priekšrocības. Šis tehnoloģiju jaunums paplašina Smart TV platformas iespējas un nodrošina augstu ātrumu un televizora veiktspēju gan televīzijas pārraižu skatīšanās laikā, gan lietojot kādu no tiešsaistes spēlēm.

Pieslēdzot televizoru internetam, ir iespējams lietot Philips Smart TV un izmantot plašo Google Play veikalu ar plašo lietotņu, spēļu, televīziju un tiešsaišu pakalpojumiem. Televizori ir savienojami gan ar viedtālruņiem, gan ar planšetdatoriem, kuri atbalsta Android operētājsistēmu, un sniedz plašas darbības iespējas.

Palielina iekšējo atmiņu līdz 16 GB

Lai varētu uzglabāt aplikācijas, spēles un lejupielāžu saturu, Philipts televizori, kas aprīkoti ar Android, piedāvā 8 vai 16 GB lielu iekšējo atmiņu. Tiem, kam šāds apjoms ir par mazu, vienlaikus var ērti pieslēgt ārējo atmiņu, izmantojot USB.

Pirmais piedāvā aplikāciju Spotify Connect

TP Vision ir pirmais ražotājs pasaulē, kas savos Philips Smart televizoros integrējis mūzikas aplikāciju Spotify Connect. Tas ļauj Spotify Premium lietotājiem klausīties mūziku, sinhronizējot mobilo tālruni vai planšetdatoru ar Philips televizoru, kas darbojas uz Android vai iOS operētājsistēmas bāzes. Pateicoties Connect, Spotify Premium lietotāji no mobilajiem tālruņiem un planšetdatoriem var atskaņot un kontrolēt pašu izveidoto saturu, kā arī viegli piekļūt vairāk nekā 20 miljoniem dziesmu, izmantojot bezvadu savienojumu. Svarīgi, ka mūzikas atskaņošana televizorā turpinās arī tad, ja mobilais tālrunis saņem zvanus vai tiek izmantotas citas mobilā tālruņa aplikācijas. Lietotāji var izmantot arī televizora pulti, lai darbotos ar Spotify izvēlni un saturu.

Ar jaunākās paaudzes Android 5.0 (Lollipop) ir aprīkoti Philips televizori, sākot no 5. sērijas. Tirdzniecībā Latvijā tie nonāks jūlijā un maksās no 800 eiro.

Par TP Vision

TP Vision ir vizuālās digitālās izklaides industrijas nozīmīgs spēlētājs. TP Vision koncentrējas uz Philips zīmola televizoru izstrādi, ražošanu un pārdošanu Eiropā un citviet pasaulē. Mēs to paveicam, apvienojot projektēšanas pieredzi un inovatīvos Philips televizoru sasniegumus ar TPV tehnoloģijas darbības izcilību, pielāgojamību un ātrumu. Apvienojot stiprās puses, tirgū ieviešam augstas kvalitātes televizorus: elegantus, ērti lietojamus un ar izcilu dizainu (no jauniem materiāliem un plānus). TP Vision atrodas Amsterdamā, Nīderlandē, un ir ekskluzīvs Philips TV zīmola licences turētājs.

Saistītās tēmas: philipstelevizori

Izsaki savu viedokli