Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Iedvesmojoties no sešām visdinamiskākajām pasaules pilsētām, kompānija Philips laidusi klajā austiņu kolekciju CitiScape, kura ir izstrādāta sadarbībā ar melomāniem. Kopā ar spilgtākajiem un stilīgākajiem Ņujorkas, Londonas, Berlīnes, Šanhajas, Parīzes un Tokijas iedzīvotājiem radītās austiņas dabiski papildina jebkuru tēlu un novērš skaņas izkliedi, nodrošinot pilnīgu gremdēšanos mūzikas skaņās, lai arī kur jūs neatrastos. Jūnijā CitiScape austiņu kolekciju sāk piedāvāt arī Latvijā.

CitiScape kolekcijā ir austiņas ar oriģinālu un funkcionālu dizainu Uptown, Downtown, Shibuya un St Germain: trīs modeļi ar galvas stīpu un viens ausī ievietojamu austiņu modelis. CitiScape austiņās pirmo reizi ir izmantota MusicSeal tehnoloģija, proti, auss uzlikas dubultslāņa sieniņa, kas noblīvē savienojumu starp polsterējumu un korpusu, tādējādi nodrošinot trokšņu izolāciju un samazinot skaņas noplūdi. Nav svarīgi, vai jūs klausāties melodisku balādi, vai arī roka kompozīciju, bez Jums neviens cits šo mūziku nedzirdēs.

 CitiScape kolekcijas modeļi ir aprīkoti arī ar iebūvētu mikrofonu, kas ļauj viegli pārslēgties no mūzikas klausīšanas uz tālruņa zvanu atbildēšanu. 1,2m garais plakanais kabelis nepinas un nesienas mezglos.

Austiņu ar galvas stīpu Uptown iedvesmas avots ir Ņujorka, tās ir izgatavotas no izturīga alumīnija, kas ir pārklāts ar elpojošu materiālu un aprīkots ar supermīkstiem ausu polsterējumiem, kuri ļauj baudīt mūziku bez diskomforta sajūtas neierobežoti ilgu laiku. Precīzi iestatīti 40 mm skaļruņi un MusicSeal tehnoloģija ļauj izvairīties no pilsētas trokšņiem un iegrimt ļoti kvalitatīvā skaņu pasaulē. Austiņām Uptown ir retro stila dizains, tās ir pieejamas divās krāsu gammās: melnas ar brūniem ausu polsterējumiem un brūnas ar gaiši pelēkiem ausu polsterējumiem.

Modelim Downtown ir minimālistisks un moderns dizains, tas atspoguļo Ņujorkas ielu stilu. Austiņas ir veidotas no viegla un izturīga atspertērauda, kas ir pārklāts materiālu un garantē maksimālu komfortu. Austiņas Downtown, tāpat kā Uptown ir aprīkotas ar 40mm skaļruņiem, kuri nodrošina tīru un dabīgu skaņu, un tehnoloģiju MusicSeal, kura ļauj pilnībā iegrimt aizraujošajā mūzikas pasaulē. Downtown ir pieejamas brūnā, gaiši pelēkā un violetā krāsā, tās efektīvi papildinās jebkuru tērpu, vienlaikus garantējot augstu skaņas kvalitāti.

Austiņas ar galvas stīpu Shibuya ir elegantas vienkāršības un Japānas popkultūras elementu kombinācija. Viegla plastmasa apvienojumā ar elpojošu galvas stīpu un automātiski pielāgojušos polsterējumu garantē augstu komforta līmeni, bet dinamiski iestatītie 40 m skaļruņi nodrošina dziļas zemo frekvenču skaņas. Skaņu izolējošie polsterējumi palīdz izvairīties no pilsētas steigas un nevēlamiem trokšņiem. Modelis Shibuya ir pieejams dažādās krāsās, tostarp brūnā, gaiši zilā, rozā, violetā un baltā.

Uzkrītošais un vienlaikus elegantais austiņu St Germain dizains atklāj bohēmiskās Parīzes elpu. Precīzi iestatītie 10 mm skaļruņi ļauj baudīt tīru un dabīgu skaņu jebkurā vietā. Austiņu stilīgums un funkcionalitāte slēpjas magnetizētajās uzmavās, kas ļauj tās glabāt somā un novērš sapīšanos. Unikālie slīdošie vadi ļauj viegli klausīties mūziku kopā ar draugiem, savukārt trīs dažādu izmēru ausu uzmavas ļauj izvēlēties tās, kuras ideāli der jūsu ausu formai. Stilīgās un modernās austiņas ir pieejamas brūnās un violetās krāsās – izvēlieties Parīzes šarmu un stilu.

Austiņu kolekcija Citiscape pārdošanā ir no šā gada 2012.gada jūnija un veikalā vienas austiņas maksā Ls 35-70.

Saistītās tēmas: austiņasphilips

Izsaki savu viedokli