Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pavasarī tirgū ienākušo jauno apvidus automobiļi Peugeot 2008 pavada veiksme, tas guvis atzinību gan automobiļu pircēju, gan ekspertu vidū – bez augstajiem pārdošanas apjomiem, šis modelis Euro NCAP drošības testos ir saņēmis maksimālās 5 zvaigznes.

Euro NCAP veikto testu rezultāti un nopelnītās 5 zvaigznes apstiprina, ka jaunais 2008 modelis atbilst ļoti augstām drošības prasībām. To skaidri parāda arī bagātais standarta aprīkojums: kruīza kontrole ar ātruma ierobežotāju, ESP ar piedziņas jaudas kontroli (ASR), dinamiskā stabilitātes kontrole (DSC), ārkārtas bremžu pastiprinātājs (EBA) un elektroniskais bremzēšanas spēka sadalītājs (EBFD), seši drošības gaisa spilveni (2 priekšā, 2 sānos, 2 drošības aizkari) un Isofix stiprinājuma vietas.

pilt_1137

Jaunums – 2008 modelis tagad ir pieejams ar jaunu, 1.2 e-VTi 82 Zs dzinēju, kura CO2 izmeši ir tikai 99g/km. 3-cilindru benzīna dzinējam ir Stop&Start funkcija, kas, braucot pilsētas ielās, ļauj samazināt degvielas patēriņu līdz 15%. Modelim ir 5-pārnesumu MCP robotizēta pārnesumu kārba. Pārnesumu kārbai pievienotā, t.s., rāpošanas funkcija ļauj kustēties uz priekšu tukšgaitā, nepiespiežot gāzes pedāli.

Peugeot i-Cockpit vadītāja vieta nodrošina autovadītājam ideālus vadīšanas apstākļus. Autovadītājs gluži vai saplūst ar savu automašīnu, vadības iekārtu un pogu izmantošana notiek intuitīvi. Peugeot i-Cockpit vietā ir neliela daudzfunkcionāla stūre, kuras augstumu un dziļumu var regulēt, tajā ir augstu novietots rādītāju bloks un 7’’ skārienjutīgs ekrāns.

pilt_1139

Gan Baltijas valstīs, gan arī visā Eiropā jauno 2008 modeli pavada pārdošanas veiksme, lielā pieprasījuma dēļ ražotājs ir spiests pieņemt darbā vairāk strādnieku, kas strādā 3 maiņās, lai nodrošinātu pietiekošu ražošanas apjomu.

Jaunais apvidus auto ar funkcionālu un stilīgu dizainu, krosoveris 2008 Baltijas tirgū ienāca maijā, un ir paredzēts arvien intensīvākai pilsētas satiksmei tieši tiem, kuriem bez moderna dizaina svarīgs ir arī paaugstināts klīrenss un labāka dažādu ceļu pārvarēšanas spēja, tilpums, ekonomiskums, funkcionalitāte un braukšanas ērtība. Jaunā modeļa cena sākas no 13 914 eiro.

Saistītās tēmas: automašīnasPeugeot

Izsaki savu viedokli