Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija J.D. Power ir publicējusi jaunākās aptaujas rezultātus, kas atklāj cik apmierināti ir lietotāji ar savu planšetdatoru. Kā jau ierasts, par pirmo vietu cīnās ilggadējie sāncenši – Apple un Samsung.

Jau iesākumā jāmin, ka ar pavisam niecīgu pārsvaru uzvaru šajā aptaujā izcīnīja Samsung ražotās ierīces. Novērtējot pircēju apmierinātību ar ierīču ātrdarbību, cenu, dizainu, lietošanas ērtumu un inovācijām, Samsung ieguva 835 punktus (no 1000), kamēr Apple iPad ierīces tika novērtētas ar 833 punktiem.

Domājams, ka izšķirošais faktors bija cena, jo, kamēr Apple ražotās ierīces iegūst nelielu pārsvaru vairumā kategoriju, Samsung ražojumi izcēlās ar krietni zemāku cenu.

Piemēram, ja lietotājs vēlas versiju ar dubultotu iekšējo atmiņu, Samsung gadījumā nākas šķirties no papildus 50 dolāriem, kamēr Apple par šādu izvēli iekasē 100 dolārus.

Protams, pētījumā ir ņemti vērā arī citi ražotāji, kaut arī rezultāti ir atspoguļoti vien pieciem. Acer, Asus un Amazon lolojumu sniegums vērtējams kā viduvējs, taču viszemāko punktu skaitu no pieciem ieguva Acer, turpretī Kindle ierīces īpaši izcēlās savas zemās cenas dēļ.

Kopumā no šīs aptaujas jāizdara divi secinājumi. Vislielāko jaudu nodrošina iPad ierīces, savukārt Samsung ražojumi piedāvā vislabāko veiktspēju par optimālu cenu.

jdc aptauja

Saistītās tēmas: appleplanšetdatorisamsung

Izsaki savu viedokli