Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nav šaubu, ka mobilo ierīču ražotāji pievērš lielu uzmanību arī displeju kvalitātei. Pārdošanā nonāk ierīces ar arvien lielākiem displejiem, kas nodrošina arvien lielāku izšķirtspēju. Taču specifikācijas ailītēs atrodamie skaitļi gan pavēsta tikai pusi no stāsta, tādēļ pilnu ainu atklāj dažādi testi. Šādus testus veic arī vietnes DisplayMate eksperti, kas nesen publicējuši savu verdiktu par Galaxy Note 4 viedtālrunī atrodamo displeju.

DisplayMate eksperti ir veikuši padziļinātu displeju pārbaudi, pievēršot ne tikai uzmanību tehniskajiem parametriem, bet arī ekrāna reālajam sniegumam – tā attēlo krāsu gammai, precizitātei, displeja efektivitātei un citiem nozīmīgiem parametriem.

Ekspertu secinājums pēc veiktajiem testiem ir visai viennozīmīgs – Galaxy Note 4 piedāvā labāko displeju starp visām mobilajām ierīcēm.

5,7 collu displejs nodrošina 2560×1440 pikseļu izšķirtspēju, kas rezultējas pikseļu blīvumā 518 ppi. Taču Samsung nav piestrādājis tikai pie kvantitatīviem parametriem. Tests norāda, ka ražotājs būtiski uzlabojis AMOLED displeja kvalitāti.

Pētījuma autori arī noraida apgalvojumu, ka Galaxy Note 4 displeja krāsas ir pārsātinātas un nedabiskas. Viņu veiktais tests vēsta, ka viedtālrunis nodrošina visprecīzāko krāsu attēlojumu starp visiem viedtālruņiem un planšetdatoriem.

Turklāt displejs ir uzstādījis arī augstus rādītājus testos, kas nosaka tā efektivitāti. DisplayMate informē, ka Galaxy Note 4 displejs ir par 14 procentiem energoefektīvāks par Galaxy Note 3 displeju, kā arī par 40 procentiem efektīvāks, ja to pretstata 1080p izšķirtspējas displejiem, kas atrodami HTC One un Xperia Z2 viedtālruņos.

Galaxy Note 4 displejs gan nav nevainojams. Tas ir uzstādījis augstus rādītājus salīdzinājumā ar konkurentu un paša Samsung veikumiem, taču, vērojot no zināma leņķa (it īpaši 30 grādu) tika konstatēts gaišuma samazinājums par piektdaļu un baltās krāsas nobīde.

samsung galaxy note 4 b

Saistītās tēmas: galaxysamsung galaxy

Izsaki savu viedokli