Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānijas Net Applications  šā gada jūnijā veiktais pētījums norāda, ka populārākā interneta pārlūkprogramma ir Microsoft izstrādātais Internet Explorer. Otro vietu, vadoties pēc pētījuma datiem, ieņem Google Chrome, kam mēneša laikā izdevies apsteigt trešās vietas īpašnieci – Mozilla Firefox pārlūkprogrammu.

parlukprogrammas

Apskatot procentuālo sadalījumu. atklājas, ka Internet Explorer pārvalda nepilnus 60 procentus no visiem datoriem, kas izmanto interneta sniegtās priekšrocības. Trešdaļu no šiem 60 procentiem sastāda pārlūkprogrammas astotā versija, savukārt 17 procentus pārvalda Internet Explorer 11.

Google Chrome ieņem otro vietu ar nepilniem 20 procentiem, taču populārākā pārlūkprogrammas versija ir Chrome 35, kas uzstādīta 12,5 procentiem datoru.

pārlūkprogrammas jūnijs

Tiesa, cita aina atklājas, ja tiek apskatīts pārlūkprogrammu sadalījumos mobilajās ierīcēs (viedtālruņi un planšetdatori). Tur pārliecinoši pirmajā vietā ierindojas Safari 7.0 pārlūks, bet otro vietu ieņem Android pārlūks.

tablet pārlūkprogramma jūnijs

Jāatzīmē, ka dažādos pētījumos iegūtie rezultāti būtiski atšķiras. Kamēr Net Applications pētījuma pamatā izmanto lapu unikālo apmeklētāju skaitu, citi pētījumu veicēji izmanto interneta lapu kopējo skatījumu skaitu. Pēc pēdējās metodes strādā kompānija StatCounter, kuru pētījumos Google Chrome tiek uzrādīta kā populārākā pārlūkprogramma.

Saistītās tēmas: google chromeinternet explorermozilla

Izsaki savu viedokli