Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Consumer Reports ir veikuši pētījumu, kura mērķis bija noskaidrot to, kāda tipa televizori ir visuzticamākie (t.i. kuriem visretāk ir nepieciešama garantijas apkope). Šis pētījums parādījis, ka tikai 3 procentiem visu pārdoto tā saukto plakano (LCD un plazmas) televizoru ir bijusi nepieciešama garantijas apkope. Tāpat izrādījies, ka televizoriem ar aizmugurējo projekciju šis procents ir bijis ievērojami augstāks – 18 procentiem šī tipa televizoru ir bijusi nepieciešama garantijas apkope. Tas lielā mērā ir saistīts ar to, ka aizmugurējās projekcijas televizoriem laiku pa laikam nepieciešamas nomainīt lampu.


Pētījuma rezultāti liecina, ka šis ir pasaulē visuzticamākais TV.

Daudz līdzīgāka situācija gan ir novērojama ārpus garantijas apkopēs, jo tās LCD televizoriem vidēji ir izmaksājušas aptuveni 264 ASV dolāru, plazmas televizoriem šī summa ir aptuveni 395 dolāru, bet aizmugurējās projekcijas televizori ieņem otro vietu ar aptuveni 300 dolāriem.

Savukārt par pašu uzticamāko televizoru tika pasludināts Panasonic 50 collu TH-50PZ700U plazmas televizors. Arī kopējais rādītājs kompānijas Panasonic televizoriem bijis par trešdaļu zemāks nekā visu kompāniju vidējais rādītājs, jo tikai 2% kompānijas televizoru ir bijusi nepieciešama garantijas apkope. Vēl kā ļoti uzticamus LCD televizoru brendus pētījuma autori minēja Sony, Samsung, Toshiba un JVC, bet kā uzticamus plazmas televizoru brendus Pioneer un Samsung.

Pētījuma autori arī paziņoja, ka kopumā iegādāties papildus garantiju neesot vērts.

Izsaki savu viedokli