Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pavisam nesen Samsung iepazīstināja pasauli ar Galaxy Round viedtālruni. Daudzi uzskata, ka ieliektais ekrāns ir vien mārketinga triks un reālu labumu lietotājs no tā nevar gūt, taču jaunākais pētījums pierāda pretējo.

Display Mate Technologies darbinieki ir pierādījuši, ka 5,7 collu displeja ieliektā forma ir visnotaļ noderīga un praktiska.

Garā publikācijā tiek izskaidroti tālruņa plusi, nobeigumā ieliekto displeju nosaucot par revolucionāru un uzsverot tā lomu tālruņu industrijas nākotnē.

Galvenais ieguvums no displeja formas ir attēla kvalitātes uzlabošanās, jo tā ieliekums samazina atspīdumu, uzlabojot kontrastu un attēla kvalitāti kopumā. Tāpat būtisks ieguvums ir lietotāja privātuma sekmēšana, jo blakus esošajiem cilvēkiem ir grūtāk saskatīt informāciju, piemēram, paroles vai īsziņu tekstus.

Saules atspīdumu samazinot arī fakts, ka Samsung nācās stikla vietā izmantot plastmasas pārklājumu.

Interesanti gan, vai ieliktā forma garantēs Galaxy Round labākus rezultātus triecientestos, ņemot vērā, ka plastmasas korpuss ieskauj displeja sānus. Tāpat būtu noderīgi zināt, vai ieliekums nodrošinās ērtāku tālruņa turēšanu rokā.

Par beigās minētajiem faktoriem, visticamāk, tuvākajā laikā neizdosies pārliecināties, jo izstrādājums ir pieejams ierobežotā skaitā vienīgi Dienvidkorejas iedzīvotajiem.

samsung round 3

Saistītās tēmas: displejisamsung galaxy

Izsaki savu viedokli