Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Interneta vietne FixYa ir veikusi interesantu pētījumu, kurā noskaidroti populārāko modeļu būtiskākie trūkumi un problēmas. Rezultāti pieejami četriem tālruņiem – Apple iPhone 5S, Samsung Galaxy S4, HTC One un Motorola Moto X.

Vislielāko neapmierinātību starp iPhone 5S lietotājiem ir izraisījis tālruņa akumulatora pārāk īsais darbības laiks ar vienu uzlādes reizi. Taču kā norāda pētījuma veicēji, starp iPhone lietotājiem šī sūdzība nav nekas jauns, jo šāda problēma eksistējusi visās viedtālruņa paaudzēs. Tāpat lietotāji nav apmierināti ar pārāk mazo ekrāna izmēru.

Pievēršoties lietotāju negatīvajam viedoklim par Samsung lolojumu, atklājās, ka Galaxy S4 ierīces bieži vien lietošanas laikā uzkarst. Un, līdzīgi kā Apple viedtālruņa gadījumā, arī Samsung lietotājus neapmierina baterijas darbības laiks ar vienu uzlādes reizi.

HTC One sūdzību saraksts nav pārāk garš. Arī šajā gadījumā neapmierinošs ir baterijas darbības laiks, turklāt, kā vēsta aptaujas dati, arī tā uzlāde prasa pārāk ilgu laiku. Atlikušās problēmas saistītas ar zvanu kvalitāti un kameras nespēju uzņemt augstas izšķirtspējas attēlus.

Visbeidzot pievēršoties Moto X, kas nav pieejams Latvijas patērētājiem, atklājas, ka lietotājos neapmierinātību rada ierobežotais atmiņas apjoms. Tāpat lietotājos vilšanos radījis arī 720p displejs, kura izšķirtspēja pēc īpašnieku domām ir pārāk maza. Visbeidzot jāmin, ka negatīvas atsauksmes saņēmusi arī kameru, ar kuru, pēc lietotāju domām, nav iespējams uzņemt augstas kvalitātes attēlus.

fixya-smartphone-report

Saistītās tēmas: HTC Oneiphonemotorolasamsung galaxy

Izsaki savu viedokli