Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pēdējās ziņas liecina, ka Pentax nākamā gada sākumā varētu prezentēt divu savu digitālo spoguļkameru jaunākās versijas. Saskaņā ar Photography Bay rīcībā esošo informāciju, Pentax šā brīža pārdotākās kameras K10D un K100D jau janvārī varētu tikt nomainītas pret K20D un K200D, kurām uzlabotas neskaitāmas sīkas nianses.

Ja sniegtā informācija ir patiesa, tad Pentax K20D būs aprīkota ar 14 megapikseļu sensoru, kā arī 14 bitu RAW A/D procesoru un uzlabotu kameras trīcēšanas novērsēju. Kamerai būs arī liels 3 collu LCD ekrāns, kas atbalstīs t.s. „live view” funkciju – attēla rādīšanu ekrānā, nevis skatu meklētājā (šī iespēja pēdējā laikā spoguļkamerām kļūst aizvien izplatītāka).
Veikalos pieejamais Pentax K10D, kas jau janvārī varētu tikt aizstāts

Savukārt Pentax K200D, kas kļūs par vienu no segmenta flagmaņiem, būs ar 10 megapikseļu CMOS sensoru no Sony, kā arī 12 bitu attēlu procesoru. Neapstiprinātie avoti liecina, ka kamera varētu būt aprīkota ar tādu pat 3 collu ekrānu.
Veikalos pieejamais Pentax K100D, kas jau janvārī varētu tikt aizstāts

Protams, šīs ziņas apstiprinājums vēl jāgaida līdz nākamajam gadam, kad visticamāk notiks Pentax jauno kameru prezentācija.

Izsaki savu viedokli