Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nav šaubu, ka vieglas peļņas kā tādas nav, tomēr, ja vēlies nopelnīt papildus ienākumus vai pat pamazām kļūt pats sev par priekšnieku, strādājot no mājām, tad partnermārketings, jeb affiliate tevi noteikti ieinteresēs!

Lai uzsāktu savu affiliate biznesu tev pietiks vien ar vēlmi mācīties, strādāt, nopelnīt un piekļuvi internetam, turklāt šādi darbojoties iespējams gūt neierobežotu peļņu – dažādi komersanti tev maksā par katru viņiem atvesto klientu, kas iegādājies preci vai pakalpojumu.

Kā iesācējiem, tā arī tiem, kas jau darbojas partnermārketingā nekad nenāks par sliktu savas zināšanas papildināt dažādās konferencēs, kurās ar savu pieredzi un padomiem dalās šajā sfērā pieredzējuši cilvēki. Tieši tāpēc jau pavisam drīz – 21. janvārī norisināsies iLive GoAffiliate konference, kurā vari piedalīties arī tu! Konferencē saņemsi visu nepieciešamo informāciju, lai varētu uzsākt vai veiksmīgi turpināt savu iesākto affiliate biznesu, sākot no programmas izvēles, beidzot ar reklāmu un meklēšanas dzinēju optimizāciju.

Dalības maksa šajā konferencē ir 19 lati, taču tas ir salīdzinoši lēti, ņemot vērā informācijas apjomu un kvalitāti ko saņemsi pretī, turklāt 10 lati tiks ieskaitīti tavā GoAffiliate kontā, tātad nosacīti varam teikt, ka dalība izmaksās vien 9 latus. Tāpat arī kad savā affiliate kontā ieraudzīsi 10 latus, kaut vai savējos, tas būs ļoti labs stimuls, lai turpinātu strādāt un nodrošinātu sevi ar regulāriem pamata vai papildus ienākumiem.

Konferences laikā tiks izrādīti arī veiksmīgi affiliate piemēri, lai pierādītu, ka tas nav mīts, kā arī palīdzētu tev iedvesmoties, tāpat arī iegūsi informāciju kā veikt datu analīzi.

Tāpat arī pieejama konferencē uzņēmējiem, kas vēlas izveidot partnerprogrammu!

Spied šeit, lai pieteiktos dalībai iLive GoAffiliate konferencē!

Saistītās tēmas: affiliatebiznessgoaffiliateInternetspartnermārketings

Izsaki savu viedokli