Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā liecina Datorikas institūta DIVI apkopotie dati, kopumā 2009. gada pirmo astoņu mēnešu periodā vairāk nekā 59 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju ir izmantojuši iespēju nomainīt telekomunikāciju operatoru, saglabājot iepriekšējo tālruņa numuru. Augustā šo iespēju izmantoja vairāk nekā 7 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. No tiem vairāk nekā 54% Latvijas mobilo tālruņu lietotāju pieņēma lēmumu pārnākt ar savu numuru uz Biti. Datorikas institūts DIVI nodrošina mobilo tālruņu numuru pārnešanas iespēju starp Latvijas telekomunikāciju operatoriem. „Visu šo 2009. gada 8 mēnešu laikā mēs esam bijuši līderi numuru pārnešanā, kas noteikti ir skaidrojams ar to, ka cilvēki atzīst mūs par izdevīgu izvēli, jo daudz rūpīgāk izvērtē savus esošus tarifus un to, kas viņiem tiek piedāvāts,” savus novērojumus pauž Bite Latvija mārketinga nodaļas vadītāja Jeļena Rešetņikova.

Šī gada dati liecina, ka numuru pārnešanas apjoms pieaudzis gan priekšapmaksas, gan pēcapmaksas klientu vidū. Rezultāti liecina, ka uz Biti pārnākušo cilvēku skaits konstanti pieaug. Priekšapmaksas karšu klientu skaits, kas izvēlējušies pārnest savus numurus uz Biti 2009. gada pirmajos astoņos mēnešos, salīdzinot ar 2008. gada pirmajiem astoņiem mēnešiem, ir dubultojies.

„Mēs jau no sākta gala esam bijuši celmlauži, piedāvājot saviem klientiem ne tikai izdevīgākus tarifu plānus, bet arī kvalitatīvu tīkla pārklājumu un plašākas iespējas. Piemēram, mūsu piedāvājums „Tiešā piegāde” padara numuru pārnešanas procesu neredzēti vienkāršu, jo cilvēkam atliek vien piezvanīt un mēs visu nogādājam viņam izdevīgajā vietā bez maksas ” uzsver Jeļena Rešetņikova.

Rūpējoties par klientu labsajūtu, numuru pārnešanu uz Bites tīklu Bite ikvienam interesentam piedāvā vai nu veicot zvanu uz bezmaksas tālruņa numuru 80001601, vai arī ierodoties jebkurā sev tuvākajā Klientu apkalpošanas salonā. Numuru pārnešana tiek veikta 10 dienu laikā un ir bez maksas.

Izsaki savu viedokli