Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Gaidāmās spēles Titanfall izstrādātāji izteikuši zināmu kritiku Microsoft pārstāvjiem, kas strādāja pie kompānijas jaunākās spēļu konsoles. Tiesa, kritika tika ņemta vērā un nepilnības ātri izlabotas.

Titanfall izstrādātājs apgalvoja, ka Xbox One spēļu kontrolieris licis sākumā vilties, jo tā darbības neesot bijušas tādas kā cerēts. Raksturojot nepilnības, tika konkretizēts, ka kontrolieris vairākās situācijās ir pārāk nervozs, traucējot izbaudīt spēli.

Microsoft gan nekavējoties reaģēja uz pārmetumiem, izlaižot atjauninājumu, kas minēto problēmu atrisināja. To ievēroja arī Ttitanfall izstrādātāji, uzteicot Microsoft operatīvo reaģēšanu uz pārmetumiem, vēsta The Verge.

Turklāt situācija liecina par divām lietām. Vispirms jau to, ka Microsoft liek lielas cerības uz Xbox One un smagi strādā, lai konsole būtu komerciāli veiksmīga. Tāpat situācija norāda, ka, ņemot vērā Microsoft pievērsto uzmanību, gaidāmā spēle Titanfall varētu kļūt par veiksmīgāko Xbox One spēli. Tās debija tiek gaidīta 14. martā.

XboxOne_SE_Controller_F_WhiteBG_RGB_2013

Saistītās tēmas: xbox one

Izsaki savu viedokli