Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sākot ar šodienu tiek papildināts tehnikas portāla BOOT.Lv sniegto iespēju klāsts. Tagad šeit varēsiet ne tikai uzzināt daudz jauna par tehniku, auto un spēlēm, vai paviesoties mūsu forumā, bet arī ievietot savus pārdošanas sludinājums. Sadaļa ir relatīvi vienkārša, tomēr tā piedāvās ērtu sludinājumu ievietošanu un apskatīšanu. Uzriez jāsaka, ka šī sludinājumu sadaļa nekādā ziņā neietekmēs foruma sludinājumu sadaļas darbību, patiesībā portāla lietotāji brīvi varēs ievietot savus pārdošanas sludinājumus abās vietās.

Sadaļā ir iespējams ievietot datortehnikas, sakaru sistēmu un audio/video tehnikas pārdošanas sludinājumus, bet atkāpes no šīm sadaļām nav atļautas. Lietotājiem tiek ieteikts pienācīgi aprakstīt savu pārdoto produktu, turklāt sludinājums būs efektīvāks, ja pievienosiet reālos produkta attēlus. Ja sludinājums neatbildīs BOOT.Lv portāla elementārajām prasībām (preces atbilstība sadaļai utt.), tad administrācija patur tiesības to bez jebkāda brīdinājuma dzēst.

Tā kā sludinājumu sadaļa ir pavisam svaiga, tad ir iespējamas dažas nelielas nepilnības, tomēr visam vajadzētu būt darba kārtībā. Ja tomēr ko atrodat, tad droši varat to ziņot BOOT.Lv administrācijai rakstot uz e-pastu editor@boot.lv

Izsaki savu viedokli