Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Remedy studija ir laidusi klajā jaunu Alan Wake videomateriālu. Šī Max Payne autoru jaunā spēle ir viens no redakcijas gaidītākajiem projektiem, jo sevišķi tāpēc, ka gaidām to jau trīs sasodīti garus gadus. Šis jaunais videomateriāls ir pirmais iepriekš neredzētais uzskates materiāls, ko redzam kopš 2006. gada E3 izstādes.

Spēles galvenais varonis Alans Veiks ir plaši pazīstams B kategorijas šausmeņu rakstnieks, kurš līdz šim ir pavadījis dzīvi pelnot iztiku kā jaunās paaudzes Stīvens Kings un nodarbojoties ar seksu ar savu skaisto sievu/mūzu. Kādu dienu viņa mīļotā sieviete pazūd līdz ar galiem, liekot autoram krist izmisumā, nodoties alkoholismam un pamest savu literāro karjeru novārtā.

Lai izbēgtu no nenovēršamās sajukšanas prātā lielpilsētas asfalta džungļos, rakstnieks pārvācas uz no ārpasaules noslēgto Bright Hills pilsētiņu, kur pierakstās ārstniecības kursam vietējā psihoneiroloģiskajā dispanserā. Viņš vēl nenojauš, ka liela daļa šizofrēnisko murgu pavisam drīz materializēsies realitātē.

Un tas notiek šķietami ierastā dienā – Alanam Veikam veselais saprāts vienkārši atslēdzas un robeža starp sapni un realitāti paliek arvien grūtāk nosakāma. Idilliskā mazpilsēta, kas saulainā pusdienslaikā šķietami atbilst visiem stereotipiem par amerikāņu sapņa piepildīšanās epicentru, norietot saulei kļūst par literāta murgu pasauli, kurā viņu vajā kapucēs tērpušies killeri, asiņu smārda pievilināti zombiji un pārējā folklorizētā mūdžu kompānija, kuras vienīgais mērķis ir iznīcināt pēdējos racionalitātes salmiņus, pie kuriem Veiks vēl cenšas turēties. Par dzīvību nemaz nerunājot.

Ja liktenis izrādīsies labvēlīgs un izstrādātājiem izdosies panākt pašu uzstādītos deadlines, “Alan Wake” uz katra sevi cienoša action žanra patērētāja cietajiem diskiem būtu jāgriežas kaut kad nākamgad.

Izsaki savu viedokli