Aktuāls

Sešu mēnešu laikā no Beļģijas ievesti auto ar 24,5 miljonu kilometru deficītu

Auto, Moto

Ar mikroautobusiem RAF “Latvija” atkārtos ekspedīciju līdz Vladivostokai

Auto, Moto

Lai arī iPhone 6 modeļu augstā popularitāte vairākos pasaules reģionus nav nekas pārsteidzošs, kā zīmīgs jāmin fakts, ka Apple jaunākās ierīces popularitātes ziņā ir pārspējušās Samsung Galaxy Note 4, turklāt to izdarījušas Samsung mītneszemē – Dienvidkorejā, vēsta The Wall Street Journal.

Respektablais medijs vēsta, ka vērā tiek ņemti iepriekšpasūtīšanas dati un šajā ziņā Apple viedtālruņiem izdevies pārspēt Samsung jaunāko flagmani, sasniedzot aptuveni simts tūkstošus pasūtījumu nepilnas stundas laikā.

Visai veiksmīgs starts Apple izstrādājumiem ir vērojams arī Ķīnā, kur jau pirmajās trīs iepriekšpasūtīšanas dienās tika rezervēti vairāk nekā 20 miljoni iPhone 6 viedtālruņu.

Dienvidkorejā iPhone 6 oficiāli pārdošanā nonāks jau šo piektdien. Zīmīgi, ka tieši piektdiena ir oficiālais tirdzniecības uzsākšanas datums arī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Līdztekus minētajām četrām valstīm izstrādājums būs pieejams arī Albānijā, Bosnijā, Horvātijā, Grieķijā, Ungārijā, Islandē, Kosovā, Makau, Maķedonijā, Meksikā, Moldovā, Melnkalnē, Serbijā, Rumānijā, Slovākijā, Ukrainā un Taizemē.

Rezultātā ierīce būs pieejama 69 valstīs, bet līdz gada beigām izstrādājums būs nopērkams 115 valstīs

apple iphone 6.

Saistītās tēmas: iphonesamsung galaxy

Izsaki savu viedokli