Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vakar MWC 2014 laikā norisinājās tradicionālā Global Mobile Awards ceremonija, kurā noskaidroja gada labāko viedtālruni, inovatīvāko ražotāju un citus pagājušā gada labākos izstrādājumus. Jāatzīmē, ka žūrija izskatīja nominācijas, kas tika pieteiktas līdz pagājušā gada 29. novembrim.

Balvai, kas tiek pasniegta pagājušā gada labākajam viedtālrunim, tika  nominēti viedtālruņi, kas tehnoloģiju pasaulei lika runāt visvairāk. Tie bija: Apple iPhone 5S, LG G2, Nokia Lumia 1020, Samsung Galaxy Note 3 un HTC One. Uzvarētājs šajā kategorijā izrādījās HTC One, ko žūrija raksturoja kā vienu no advancētākajiem tālruņiem, kas piedāvā izcilu dizainu un teicamu lietotāja saskarni, kas liek izcelties uz citu fona.

Tikmēr par labāko pagājušā gada budžeta tālruņa godu (mazumtirdzniecības cena līdz 150 ASV dolāriem) cīnījās Galaxy Young, Xperia E, Xiaomi Hongmi, Lenovo A390T un citi Android tālruņi. Tiesa, pirmo vietu izcīnīja Nokia Lumia 520.

Tāpat tika noskaidrots arī aizvadītā gada labākais mobilais planšetdators. Šai kategorijai tika nominēti: Google Nexus 7 (2013), Xperia Tablet Z, Apple iPad mini 2 un Apple iPad Air. Ja pirms gada balva ceļoja pie Nexus (2012) izstrādātājiem, tad šogad uzvarētājs bija Apple iPad Air planšetdators. Arī šajā gadījumā žūrija īpaši uzteica ierīces veiktspēju, korpusu un gudri izveidoto un optimizēto saskarni.

Savukārt pagājušā gada inovatīvākā ražotāja godu ieguva LG (pagājušogad – Samsung). Tika norādīts uz vairākām nozīmīgām kompānijas veiktajām inovācijām, kas ļāvis pietuvoties ražotāju spicei.

„Parasto” tālruņu kategorijā uzvaras laurus plūca Nokia 105, kas konkurēja ar citiem Nokia izstrādājumiem – Nokia 208, Nokia 515, Nokia Asha 210 un Nokia Asha 503. Žūrija lēmumu komentēja, norādot, ka ierīce piedāvā lielisku izturību un ietilpīgu bateriju par ļoti draudzīgu cenu.

mwc14_logo-whitebg_2

Saistītās tēmas: planšetdatoriviedtālruņi

Izsaki savu viedokli