Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nokia vadītājs Olli Peka Kallasvuo vakar intervijā Somijas nacionālajai raidorganizācijai YLE atzina, ka Nokia, kas šobrīd ir pasaulē vadošais mobilo tālruņu ražotājs, apsver iespēju iesaistīties klēpjdatoru tirgū. Industrijas eksperti jau kopš pagājušā gada nogales runāja, ka Nokia, iespējams, varētu iesaistīties klēpjdatoru tirgū, bet Kallasvou intervija bija pirmā reize, kad kāds no kompānijas pārstāvjiem oficiāli atzina, ka šāda iecere tik tiešām pastāv.


Attēls: Gizmodo.com

“Mums nav jāskatās pat piecu gadu tālā nākotnē, lai redzētu, ka tas, ko mēs šobrīd zinām kā mobilo tālruni daudzos veidos saplūst ar to, ko mēs zinām kā datoru. Šodien simtiem miljonu cilvēku gūst savu pirmo interneta pieredzi mobilajā tālrunī. Tas ir labs rādītājs,” teica Kallasvou.

Šis Nokia vadītāja komentārs sekoja nedēļu pēc pasaulē trešā lielākā datoru ražotāja Acer iesaistīšanās mobilo tālruņu biznesā (Acer prezentēja 8 jaunus viedtālruņus), kur tas pievienojās pasaulē vadošajam datoru ražotājam Hewlett-Packard un ceturtajam lielākajam datoru ražotājam Lenovo.


Liec savam Nokia mobilajam tālrunim izskatīties kā jaunam – pasargā to no skrāpējumiem

Izsaki savu viedokli