Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Saprotams, ka mūsdienu pasaulē tehnoloģijas un viedo ierīču skaits attīstās gluži vai eksponenciāli. Kā viens no šādas tendences indikatoriem ir publicētais fakts, ka aktīvo SIM karšu skaits ir pārsniedzis pasaules iedzīvotāju skaitu.  

Kā vēsta US Census Bureau sniegtā informācija, pasaulē ir nepilni 7,2 miljardi cilvēku. Šis skaitlis katru sekundi palielinās par 2 cilvēkiem jeb 1,2 miljoniem cilvēku gadā. Tikmēr kompānijas GSMA Intelligence, kas nodarbojas ar mobilo ierīču tirgus analīzi, sniegtā informācija vēsta, ka dotajā brīdī pasaulē ir vairāk nekā 7,2 miljardi aktīvu SIM karšu, turklāt šis skaitlis katru sekundi palielinās par 10 jeb piecas reizes ātrāk nekā cilvēku skaits pasaulē.

Tikmēr kompānijas Spence Trask & Co eksperti norāda, ka neviena cita tehnoloģija nav atstājusi tādu iespaidu uz cilvēci kā mobilie telefoni. Tas ir visātrāk augošais cilvēka radītais fenomens – nepilnu trīsdesmit gadu laikā to skaits ir izaudzis no nulles līdz 7,2 miljardiem.

Lai arī pasaulē patiešām ir vairāk aktīvu SIM karšu nekā cilvēku, tikai pusei no pasaules populācijas ir saistības ar mobilo pakalpojumu sniedzēju, kas nozīmē, ka statistiski katram mobilo pakalpojumu izmantotajām ir divas aktīvas SIM kartes. Eksperti gan norāda, ka lauvas tiesu no aktīvo savienojumu signāliem sūta nevis cilvēki, bet gan nedzīvas iekārtas jeb tā sauktie M2M (mašīna mašīnai) savienojumi.

Collection_smartphones_2013_v1.jpgd31e0fcf-1912-44f2-8c13-bc0fefbcc8f4Large

Saistītās tēmas: interesantipasaule

Izsaki savu viedokli