Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nenoliedzami USB zibatmiņas ir viens no ērtākajiem datu pārnēsēšanas veidiem. Sen jau pagājuši tie laiki, kad lietotājiem bija pieejamas atmiņas tikai ar, piemēram, 512 megabaitu ietilpību, jau labu laiku ir pieejamas atmiņas arī ar daudz lielākām ietilpībām. Kompānija Super Talent nesen sākusi piedāvāt astoņu gigabaitu USB zibatmiņas, kas pēc kompānijas vārdiem ir mazākās pasaulē.


Super Talent Pico-C

Kompānija Super Talent jau labu laiku piedāvā kompaktas, vieglas, ietilpīgās, lētas un pats galvenais – kvalitatīvas atmiņas. Tieši šādas ir arī jaunās kompānijas Pico-C zibatmiņas, kas pēc ražotāja vārdiem ir mazākas pasaulē. Un, patiesi, to izmēri ir visai pieticīgi – 31.3 x 12.4 x 3.4 milimetri, kas nenoliedzami apstiprina Super Talent teikto. Pagaidām gan veikalu plauktos pieejamas četru gigabaitu Pico-C USB zibatmiņas, kas maksā apmēram 18 ASV dolārus. Jāpiemin, ka tās ir triecienizturīgas un nebaidās arī no ūdens, tāpat arī ražotājs nodrošina mūža garantiju. Tāpat arī minēts, ka atmiņa nav smagāka par monētu.

Super Talent jaunās atmiņas veikalu plauktos sola nogādāt jau šā mēneša laikā un to cena varētu būt aptuveni 35 ASV dolāri.

Izsaki savu viedokli