Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Bilžu apmaiņas serviss flickr.com ārzemēs ir guvis ļoti lielu atsaucību, un pamazāk kļūst populārs arī mūsu valstī. Tomēr tagad tā veidotāji ir nonākuši pie slēdziena, ka, lai veicinātu lapas popularitāti, šim bilžu apmiaņas servisam ir nepieciešams arī video failu pievienošanas atbalsts. Tādējādi flickr.com netieši konkurēs ar pasaulē lielāko video failu apmaiņas servisu – youtube.com.


Tomēr jāsaka, ka video pievienošanai šajā lapā jau ir parādījušies pirmie zemūdens akmeņi… Patīkami, ka video failu pievienošana ir ļoti ērta, tomēr, brīdī, kad jūs vēlēsieties pievienot filmiņu, kas ir garāka par 90 sekundēm, jūs gaidīs nepatīkams pārsteigums, jo flickr veidotāji ir noteikuši, ka maksimālais video garums drīkst būt minētās 90 sekundes (pusotra minūte).

Taču tas nav vienīgais mīnuss, jo video failus diemžēl varēs pievienot tikai lietotāji ar Pro statusu, kuru var iegūt tikai par maksu.

Jāuzslavē gan video failu ātrais ielādes laiks, un plašās pārpublicēšanas iespējas, jo lietotājam ir ļoti ērti nomainīt video izmēru.

Izsaki savu viedokli