Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lai lietotājiem piedāvātu vairāk ērtības, kompānija Logitech šodien atklāj pārsteidzošu tastatūras veidolu. Tas ir ievērojams solis līdz šim labi zināmo taisno tastatūru attīstībā, tomēr neprasa no jauna mācīties rakstīt ar tastatūru. Jaunajiem produktiem Logitech Cordless Desktop Wave un Logitech Wave Keyboard ir novatoriskā Logitech Comfort Wave konstrukcija, kas tastatūru padara vienkāršāk izmantojamu Mac un PC datoru lietotājiem, kuri vēlas izdarīt vairāk un to paveikt ērtāk.

Lai palielinātu ērtības, kompānija Logitech šajā jaunajā veidolā apvieno trīs elementus, vienlaikus neliekot mainīt ierasto rakstīšanas veidu: novatoriskais viļņveida taustiņu veidols, U veida pastāvīgais izliekums un polsterējums ir veidots tā, lai būtu ērti plaukstām. Salīdzinājumā ar ergonomiskajām tastatūrām cilvēki viļņveida tastatūru var lietot uzreiz – nav izliekuma, pie kura būtu jāpierod. Ērtais viļņveida veidols vada rokas un pirkstiem ļauj slīdēt pār taustiņiem, nodrošinot dabisku, ērtu rakstīšanu.

”Apzinoties pieaugošās ikdienas dzīves ērtības un pieprasījumu pēc tām, kompānijas Logitech jaunie izstrādājumi piedāvā mūsdienīgu risinājumu,” uzsver kompānijas Logitech Tastatūru un galdvirsmu izstrādājumu mārketinga viceprezidents Deniss Paviljards (Denis Pavillard). “Atbilstoši pētījumam, ko kompānijas Logitech uzdevumā veica Hārvardā, viens cilvēks gadā taustiņus nospiež vidēji aptuveni divus miljonus reižu. Tas ir līdzvērtīgi 200 nepārtrauktas rakstīšanas stundām. Logitech Wave Comfort veidols iepriecinās cilvēkus, piedāvājot lieliski līdzsvarotas ērtības un lietojamību.”

Viļņa veidols cilvēka pirkstiem ļauj dabiski slīdēt pār taustiņiem

Mūsu pirksti ir dažāda garuma, piemēram, rādītājpirksti ir garāki nekā mazie pirkstiņi. Lai piemērotos rokas formai, jaunā Comfort Wave raksturiezīme ir pakāpeniskas viļņveida līnijas, kas ļauj pirkstiem slīdēt pār šo formu, ņemot vērā to dažādo garumu. Taustiņš A un ievades taustiņš Enter ir visaugstākie, jo tos parasti nospiež ar mazajiem pirkstiņiem. Tastatūras vidusdaļā taustiņu augstums samazinās līdz D un K taustiņiem, kurus parasti nospiež ar garākajiem vidējiem pirkstiem. Taustiņi savukārt palielinās augstumā līdz taustiņiem G un H, lai piemērotos rādītājpirkstiem. Starpība starp augstāko un zemāko taustiņu ir 4 mm. Tā kā rokas un pirksti var atrasties dabiskākā stāvoklī un taustiņi ir tuvāk pirkstu galiem, viļņveida taustiņu uzbūve palīdz novērst neērtu roku un apakšdelmu stāvokli, radot vairāk ērtību un uzlabojot produktivitāti.Nemainīgs izliekums

U veidola nemainīgā izliekuma tastatūra salīdzinājumā ar citām izliektajām tastatūrām ir aprīkota ar secīgi pēc lieluma sakārtotiem taustiņiem, kas ļauj ērti rakstīt. Nelielais 5 grādu izliekums cilvēka rokām ļauj būt atvērtām un ieņemt dabisku stāvokli atšķirībā no saspiestām plaukstu locītavām uz izliekuma. Tā kā katrs taustiņš ir tādā pašā lielumā un tādā pašā attālumā cits no cita, pielāgošanās izliekumam ir minimāla; cilvēki jau uzreiz var sākt lietot šo tastatūru. Atstarpes taustiņš, kuru izmanto visregulārāk, arī iekļaujas viļņveida izliekuma konstrukcijā, un tā palielinātais izmērs ļauj to vienkārši nospiest.

Polsterēts un profilēts atbalsts plaukstām: roku izvietošanai ērtā stāvoklī

Polsterētais un profilētais atbalsts plaukstām ataino viļņveida taustiņu siluetus un nodrošina liegu atkāpi, kas ļauj rokas uz tastatūras novietot ērtā stāvoklī. Ar polsterējumu un mīksto apdari delmu atbalsts ir ērta vieta, kur starp rakstīšanas reizēm novietot plaukstas.

Ērti ātrās piekļuves taustiņi

Lai sekmētu iespējami vienkāršu lietošanu, viļņveida veidols piedāvā lielus un ērtus ātrās piekļuves taustiņus, kurus var labi pārskatīt un nospiest. Gan PC, gan Mac datoros, kuros instalēta Logitech programmatūra, ātrās piekļuves taustiņus var piekārtot mapēm, tīmekļvietnēm vai lietojumprogrammām, piemēram, fotoattēlu galerijām un mūzikas lietotnēm. Operētājsistēmas Windows Vista lietotāji ar īsinājumtaustiņiem var palaist telpisko apvēršanu (Flip 3D), kā arī Windows sānjoslu un sīkrīkus (gadgets). Kompānija Logitech ir izstrādājusi jaunus Vista sīkrīkus (gadgets): stāvokļa indikatoru burtslēga (caps lock), ciparslēga (num lock) un ritslēga (scroll lock) taustiņiem, rakstīšanas ātruma indikatoru un kļūdu izsekotāju, kas rēķina, cik daudz reižu lietotājs ir nospiedis atpakaļatkāpes taustiņu. Mac datorlietotājiem multivides centra taustiņš pēc noklusējuma ir piesaistīts programmai Front Row.Logitech Cordless Desktop Wave
Logitech Cordless Desktop Wave komplektā ir bezvadu tastatūra, kas veidota ērtajā viļņveida veidolā, un bezvadu lāzertehnoloģijas pele. Vienādi ērti ar abām rokām lietojamā lāzertehnoloģijas pele ir izstrādāta tā, lai papildinātu viļņveida tastatūras izliekto stilu. Pele ir aprīkota ar precīzu lāzera mehānismu un ērtu, no mīkstas gumijas veidotu apdari, lai varētu to ērti satvert. Gan pele, gan tastatūra ir aprīkota ar baterijas indikatorlampiņām, novēršot grūtības, kādas var radīt negaidīts enerģijas padeves pārtraukums.

Cenas un pieejamība

Tastatūras un peles apvienojums Logitech Cordless Desktop Wave visā pasaulē būs pieejams no augusta beigām, un tā ieteicamā cena Eiropā būs 89,99 EUR. Tastatūra Logitech Wave Keyboard, kas savienojama ar vadu, visā pasaulē būs pieejama kopš oktobra, un tās ieteicamā mazumtirdzniecības cena Eiropā būs 49,99 EUR.

Ziņas avots: informācija presei

Izsaki savu viedokli