Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

BOOT.Lv ja informēja savus lasītājus par nesenajām e-pastu un paroļu noplūdēm populārus interneta servisos. Izskatās, ka drošības problēmas pēdējās dienās skar arī citus pakalpojumu sniedzējus.

Riot Games – populārās spēles League of Legends izstrādātājs un uzturētājs ziņo par hakeru uzbrukumu.

Hakeriem esot izdevies iegūt spēlētāju e-pasta adreses, nošifrētās paroles, dzimšanas datumu un spēles segvārdu.

Notikusi  piekļuve arī neliela skaita spēlētāju vārdam, uzvārdam un slepenajam jautājumam, kā arī tā atbildei. Lai mazinātu riskus, jautājumu un atbilžu sistēma ir atslēgta un vairs nav izmantojama paroļu aizmiršanas gadījumā.

Hakeriem nav izdevies piekļūt nekādai veikto maksājumu informācijai, tostarp karšu datiem.

Drošības eksperti norāda, ka lai arī paroles ir sistēmā glabājās nošifrētas, tomēr paredzams, ka daudzas ir gana vienkāršas, lai tās varētu ātri atšifrēt.

Riot Games aicina visus spēlētājus nomainīt savas paroles. Papildus tam, spēlētājiem jārēķinās, ka sagaidāms Phishing tipa viltus e-pasta ziņojumu vilnis, kas aicinās apmeklēt dažādas viltus lapas, lai tajās iegūtu vēl vairāk lietotāju datu. Šī iemesla dēļ, ļoti rūpīgi jāpārbauda katra “it kā” Riot Games atsūtītā e-pasta vēstule.

Kā drošākais informācijas avots uzskatāma http://eune.leagueoflegends.com/ interneta vietne, jo tajā tiks publicēta visa svarīgā informācija.

Saistītās tēmas: league of legends

Izsaki savu viedokli