Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms mēneša ziņojām par to, ka Parīzes auto izstādē Seat prezentēs jaunu vidējās klases modeli.
Tagad pieejami pirmie oficiālie fotoattēli, un tajos skaidri redzama līdzība ar veco A4, kas nebūt nav uzskatāma par mīnusu. 4,60 metrus garā virsbūve ietērpta Seat neraksturīgā, bet elegantā dizainā.

Atgādināsim, ka Exeo bāzi veido pagājušās paaudzes Audi A4, kas guva pārliecinošus pārdošanas rezultātus un izcēlās ar augstas kvalitātes apdari.

Arī salons veidots klasisks un augstvērtīgs, ko apliecina taisnās līnijas, koka apdare un hroma aplikācijas. Nedaudz brīvāku atmosfēru dara apaļās ventilācijas atveres.

Dzinēju gammu veidos VW koncerna agregāti – trīs benzīna dzinēji ar 102 līdz 200 zirgspēkiem un trīs dīzeļdzinēji ar 120 līdz 170 zirgspēkiem. Pateicoties mazajam tilpumam un turbo, jaudīgākais benzīna agregāts patērēs vien 7,7 litrus uz 100 kilometriem. Ražotājs sola, ka visi dzinēji ievēros Euro 5 atgāžu normu.

Tirdzniecībā jaunais (vecais) modelis nonāks nākamā gada pavasarī un būs pieejams sākot no 22000 eiro. Bāzes aprīkojumā iekļauti ESP, riepu spiediena kontrole, kondicionētājs un elektriski vadāmi logi. Par papildus samaksu pieejami arī multimediju sistēma, bi-ksenona lukturi un līdz 18 collām lieli vieglmetāla diski.

Izsaki savu viedokli