Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

OnLive, pirmais spēļu tiešsaistes straumēšanas serviss savā preses relīzē informē par notikušajām izmaiņām un nākotnes plāniem.

Svarīgākā ziņa servisa lietotājiem: visi OnLive servisi turpina darbību kā līdz šim, netiek anulēti veiktie pirkumi un nav paredzētas servisu likvidācijas. Arī visas OnLive sadarbības programmas tikšot turpinātas tāpat, kā līdz šim.

Jaunā kompānija nav pārņēmusi iepriekšējās akcijas un finanses, tikai nopirkusi visus zīmolus, patentus un tehnoloģiskos risinājumus.

Pašlaik darbu jaunajā uzņēmumā, saņemot identiskas algas, ieguvuši aptuveni puse OnLive darbinieku. Tiek plānots, ka nākotnē tiks pieņemti darbā vairāk bijušo OnLive darbinieku. Pašlaik daļai vēl nepieņemto darbinieku tiek piedāvātas alternatīvas sadarbības iespējas – piemēram kā konsultantiem.

Jau ziņojām, ka piektdienas vakarā OnLive uzņēmums veica bankrota procedūru, pārtraucot darbību un padarot par bezdarbniekiem visus uzņēmuma darbiniekus. Bankrota administrators nekavējoties pārdeva visus OnLive īpašumus.

Zināms, ka vismaz daļēju finansiālu segumu OnLive reinkārnācijai sniedzis Lauder Partners, LLC – investoru grupa, kas savu atbalstu OnLive snieguši jau agrāk.

Saistītās tēmas: onlive

Izsaki savu viedokli