Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nesen internetā parādījās informācija par LG Optimus 3D 2, jeb CX2 viedtālruni – nākamās paaudzes Optimus 3D. Blakus informācijai, parādījās arī renderējumi ar telefona ārējo izskatu, kas nemaz nešķiet tik slikts.

Jāsāk jau ar displeju, kas bezbriļļu 3D telefoniem ir viena no svarīgākajām komponentēm. Kā galvenie uzlabojumi būs augstākas kvalitātes, jeb vienkārši labāks auto-stereoskopiskais 3D un augstāka izšķirtspēja. Pirmajam un tagadējajam Optimus 3D ir 800 x 480 pikseļu izšķirtspējas displejs, tā kā nākamās paaudzes ierīce varētu tikt jau pie 720p displeja. Papildus tam visam, tiek runāts, ka nākamajā Optimus 3D tiks izmantota NOVA displeju tehnoloģija, kas nodrošina tiešām augstu gaišuma līmeni – tātad, labāku saredzamību saules gaismā.

Par ātrdarbību rūpēšoties 1.2 gigahercu divu kodolu procesors – nu jau standarts gandrīz katrā jaunajā Android ierīcē. Protams, par 3D materiāla uzņemšanu, tā pat kā pirmajā Optimus 3D, rūpēsies divas kameras, kuru izšķirtspēja gan nav zināma. Interesanti, ka Optimus 3D 2 / CX2 spēs uzņemt 1080p, jeb FullHD 3D video ar 30 kadriem sekundē. Pirmais Optimus 3D spēja uzņemt 3D video tikai 720p izšķirtspējā.

Kā papildus tehniskos parametrus varam minēt 8 gigabaitu iebūvēto atmiņu, HSPA+ mobilā interneta atbalstu, protams, WiFi, Bluetooth un NFC.

Visticamāk LG ierīci prezentēs februāra beigās, Mobile World Congress pasākuma ietvaros.

Saistītās tēmas: cx2lgoptimus 3d

Izsaki savu viedokli