Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kaut arī PlayStation 4 konsole nav vēl oficiāli prezentēta, taču  interese par to ir liela. Daudzi gaida jaunākās ziņas, un plānojams, ka tiklīdz ierīce parādīsies veikalu plauktos, tā nekavējoties tiks izpirkta. 

Interesanta aina atklājusies, kad GameStop paziņoja gada ienākumus un citus faktus. To starpā izrādījies, ka 900 tūkstoši vietnes lietotāju nepacietīgi gaida jaunumus, kas saistīti ar Sony PlayStation 4. Īpašnieki izsaka viedokli, ka liela daļa no interesentiem būs arī potenciālie konsoles pircēji.

Eksperti norāda, ka pieprasījums pēc konsoles būs liels, un brīdī, kad tā nonāks pārdošanā, piedāvājums, visticamāk, būs nepietiekams un radīsies īslaicīgs deficīts.

Pēdējās ziņas liecina, ka PlayStation 4 spēļu konsole debiju piedzīvos vien šī gada novembrī. Tā aptuvenā cena svārstīsies no 429 līdz 529 ASV dolāriem.

Savukārt, kā jau ziņojām, Nintendo Wii U piemeklējušas noieta problēmas. Kompānijai izdevies janvārī realizēt vien 57 tūkstošus šo ierīču, kamēr februārī to skaits ir pieaudzis līdz 64 tūkstošiem. Tas nozīmē, ka PlayStation vienīgais ievērības cienīgais konkurents būs Xbox.

controller004

Saistītās tēmas: playstation

Izsaki savu viedokli