Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pēc ilgāka klusuma brīža, uzmanības centrā atkal nonācis vakantais Microsoft vadītāja amats, šoreiz gan pozitīvā ziņā, jo kompānija ir oficiāli izvēlējusies šīs vietas aizpildītāju – Satju Nadellu.

Tiesa, daudziem šāds notikumu pavērsiens nebūs liels pārsteigums, jo jau iepriekš izskanēja spekulācijas, ka tieši Satja Nadella būs kompānijas nākamais vadītājs. Jāatzīmē, ka arī iepriekš viņš strādāja Microsoft, vadot kompānijas inženierzinātņu daļu.

Nadellas padomnieks tehnoloģiju jautājumos būs neviens cits kā pats Bils Geits, kas atkāpies no Microsoft padomes priekšsēdētāja amata.

46 gadus vecais indietis Satja Nadella ieguvis maģistra grādu datorzinātnē un maģistra grādu biznesa administrēšanā. Viņš būs tikai trešais Microsoft vadītājs kompānijas 39 gadu ilgajā vēsturē.

Analītiķi šo izvēli nodēvējuši par drošu, ņemot vērā, ka Satja jau pirms tam darbojies kompānijā. Tiesa, to, vai viņam izdosies atrisināt vairākas Microsoft problēmas, rādīs laiks. Taču minēto paziņojumu akciju tirgi uztvēruši ar pozitīvismu, ļaujot pakāpties Microsoft akciju cenai.

SatyaNadella

Saistītās tēmas: microsoft

Izsaki savu viedokli