Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Quake Live gatavojas iziet plašākās masās jau pēc aptuveni 6 stundām – tā vēsta oficiālā spēles mājas lapa! Līdz ar atvērtās betas atklāšanu, beidzot, pēc intesīviem un ilgstošiem testiem, slēgtās betas (closed beta) periods ir beidzies, ieskaitot spēlētāju statistikas rādītājus no šī perioda. Tiesa, pēc ID Software teiktā, pēc atvērtās betas (open beta) noslēgšanas, statistika vairs netiks dzēsta, kāpēc, ja gribi būt statistiku virsotnē – sāc krāt fragus jau no šī vakara.

Tiem, kas, iespējams, nav dzirdējuši par Quake Live – tā ir adaptēta Quake III: Arena versija, kas ir spēlējama no jebkurienes un jebkurā laikā, jo spēlei nav nekādas instalācijas un tā ir spēlējama no interneta pārlūkprogrammas. Spēle ir spēlējama arī uz aizvēsturiskiem datoriem, kā arī, ir vēl viena lieta, ko der pieminēt – tā ir (paliks un būs) bezmaksas spēle.

Spēle būs pieejama, protams, no tās oficiālās mājas lapas lapas tiklīdz lapā atrodamais taimera laiks būs iztecējis.

Citām, mazākām Quake Live ziņām var sekot arī Twitterī un Facebook interneta vietnēs.

PAPILDINĀTS

Kā jau tas bija gaidāms, pēc Latvijas laika tas notiks (ja taimera rādītāji nemainīsies, protams) pēc aptuveni sešām stundām, tas ir – aptuveni 02:00 @ 25. februāris

Izsaki savu viedokli