Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Datoru drošības risinājumu ražotājs Panda Security 2009. gada 29. aprīlī paziņo globālo Panda Cloud Antivirus beta versijas pieejamību brīvai lejupielādei. Šis produkts ir pirmais un uz šo brīdi vienīgais bezmaksas tiešsaistes “mākoņa” antivīrusu risinājums, kas nodrošina vēl neredzēti mazu programmatūras aģenta izmēru un līdz 50% mazāku datorresursu noslodzi kā pašlaik pieejamie antivīrusu risinājumi. Interesenti var bez maksas lejupielādēt produktu no tā mājas lapas. Ar Panda Cloud Antivirus, Panda Security iepazīstina lietotājus ar revolucionāru pretvīrusus aizsardzības modeli, kas izmanto ļoti “vieglu” un mazāk datora resursus patērējošu uz datora lokāli instalējamu aģenta programmatūru kombinējot to ar tiešsaistes serveru datu bāzu izmantošanu. Šāds modelis ļauj apstrādāt un bloķēt ļaundabīgo programmatūru ātrāk un efektīvāk nekā tradicionālie uz vīrusu definīciju failiem balstītie antivīrusi. Novirzot visu ļaundabīgās programmatūras skenēšanu uz centralizēto interneta “mākoni” un pielietojot netraucējošas draudu pārtveršanas tehnoloģijas klienta programmatūras arhitektūrā, Panda Cloud Antivirus nodrošināt uzticamu aizsardzību pret jauniem un nezināmiem datorvīrusiem, izmantojot daudz mazāk vietas uz datora cietā diska un praktiski neiespaidojot datora ātrdarbību.

Tradicionālie antivīrusu produkti parasti balstās uz vairākām lokāli instalējamām programmu tehnoloģiskajām komponentēm, kas pārbauda katru failu dažādos līmeņos ( ieejas vektors, failu sistēma, izpildsistēma) un skenē tos izmantojot dažādas tehnoloģijas (antivīrusu “dzinējs”, heiristiskā skenēšana, iebrukumu bloķēšana , sistēmvides analīze u.c..). Šāds process noved pie būtiskas datora operatīvās atmiņas un procesora resursu noslodzes, padarot datora darbību būtiski lēnāku. Panda Cloud Antivirus “vieglā” aģenta programmatūra prezentē jaunu filozofiju tiešsaistes pieejas asinhroniskajā skenēšana “no mākoņa”, kas kombinē lokālās draudu atrašanas tehnoloģijas ar tiešsaistes skenēšanu, tādējādi maksimizējot efektivitāti un minimizējot resursu patēriņu. Šādi optimizēts pretvīrusu aizsardzības modelis bloķē ļaundabīgās programmatūras brīdī, kad tās mēģina sākt aktīvu darbību, bet mazākas bīstamības apdraudējumi tiek atklāti un novērsti ar lietotājus netraucējošu skenēšanas procesu “fonā”.

Panda Cloud Antivirus Ietver sevī lokālo un attālināto antivīrusu, anti-spyware, anti-rootkit , hiristiskās tehnoloģijas un pārbaudīto “labo programmu” (goodware) sarakstu, izmantojot tikai 17 MB no datora RAM un vidēji par 50% mazāk noslogojot datoru, kā pašlaik vairums tirgū.

Izmantojot Panda Security patentēto “mākoņa” tehnoloģiju Collective Intelligence, Panda Cloud Antivirus izmanto savākto zināšanu bāzi no Panda Security produktu daudzmiljonu globālās lietotāju kopienas, lai automātiski identificētu un klasificētu jaunus ļaundabīgās programmatūras paraugus gandrīz reālā-laika režīmā. Katrs jaunais paraugs, ko saņem Collective Intelligence serveru ekspertu sistēmas tiek automātiski klasificēts mazāk kā sešās minūtēs. Collective Intelligence serveri automātiski saņem un klasificē vairāk kā 50.000 jaunus failu paraugus ik dienas, kā arī sasaista datus kas savākta no visas lietotāju kopienas un ar atgriezenisko saiti uzlabo visu lietotāju aizsardzību.

“Mēs ticam, ka Panda Cloud Antivirus kļūs par “kvantu lēcienu” pārspējot tradicionālo antivīrusu arhitektūru” saka Juan Santana ( CEO Panda Security) ““Panda Cloud Antivirus” piedāvā patiesu uzinstalē-un-aizmirsti risinājumu, kas piedāvā industrijā ātrāko aizsardzību pret jaunāko ļaundabīgo programmatūru ar burtiski uz pusi mazāku ietekmi uz datora noslodzi. Mēs esam priecīgi piedāvāt šo risinājumu šobrīd bez maksas – šādi Panda Security pateicas savu lietotāju kopienai un palielina Collective Intelligence tīklu, kas ļaus piedāvāt vēl drošāku aizsardzību visiem mūsu klientiem’

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet produkta mājas lapu!

Izsaki savu viedokli