Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Iepazīstaties ar Panda Security jaunajām Panda 2008 antivīrusu versijām. Jaunās Panda antivīrusu versijas ir apgādātas ar pavisam jaunu skanēšanas dzinēju, kas ir vēl efektīvākas un resursu taupošākas par iepriekšējā gada versijām. Piemēram, jauno Panda Antivirus 2008 versiju var ērti un vienkārši lietot arī uz pavisam mazjaudīgiem datoriem. Jaunie skanēšanas dzinēji ir integrēti visos jaunajos Panda 2008 risinājumos. Visās Panda 2008 versijās ir uzlabots un optimizēts arī pro-aktīvās aizsardzības dzinējs TruPrevent® Technologies, kas ir palicis vēl efektīvāks un resursu taupošāks.

Lejupielādē no BOOT.Lv un izmēģini! Kā galvenais visu Panda 2008 antivīrusu versiju jaunums – Mega Detection ar iekļautu Panda TotalScan Pro online skanēšanas servisu. Panda TotalScan Pro skeneris ir apgādāts ar vairāk nekā 2,400,000 signatūrām, tādēļ ir ievērojami efektīvāks par jebkuru standarta antivīrusa dzinēju.

Šāda veida TotalScan Pro dzinēja iekļaušana esošajos risinājumos ir Panda Security adekvāts solis lai vēl efektīvāk stātos pretī jaunajām ļauno kodu izplatīšanās tendencēm. Viens no lielākajiem izaicinājumiem ir straujais jaunu ļauno kodu pieauguma skaits apgrozībā. Piemēram, 2006. gadā šis ļauno kodu izplatības skaits pārsniedz 2005. gada skaitu par vairāk kā 10 reizēm.


Klikšķinot uz bildes, tabulu iespējams aplūkot lielākā izmērā!

Izsaki savu viedokli