Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Panasonic, kas ir līderis Pilna HD un viedās televīzijas tehnoloģiju jomā, 2013. gada Starptautiskajā Sadzīves Elektronikas Izstādē paziņoja par veselu virkni jaunu aplikāciju un uzlaboto savienojamības funkciju.

Šīs iespējas pirmo reizi tiks iestrādātas 2013. gada VIERA ConnectTM atbalstošajos Smart VIERA HD televizoros, tostarp jaudīgākas straumēšanas un foto un video satura koplietošanu, izmantojot plaukstierīces un viedtālruņus, kā arī tiešsaistes iepirkšanās uzsākšanu, kas pacels iepirkšanos ar HD televizora starpniecību jaunā interaktīvā līmenī.

VIERA Connect ir Panasonic savienotā televīzijas platforma, kas ļauj šajā platformā balstīto HD televizoru, Blu-ray disku atskaņotājiem un mājas kinoteātra sistēmu īpašniekiem piekļūt plašajam internetā uz pieprasījuma pieejamajam satura un aplikāciju klāstam – no ziņām, fitnesa raidījumiem un sociālajiem tīkliem līdz mūzikai, tiešsaistes iepirkumiem un spēlēm. VIERA Connect nav nepieciešams ārējais bloks vai personālais dators, un tai piekļūst, nospiežot tikai vienu pogu uz televīzijas tālvadības pults.

Jaunās aplikācijas 2013. gadam
Panasonic 2013. gada jaunumi ietver aizraujošas aplikācijas bērniem, mūzikas entuziastiem, tiem, kas iepērkas internetā, kā arī kino un televīzijas mīļiem, kas papildina jau plašu interaktīvo aplikāciju sēriju.

 • HSN – aplikācija HSN Shop by Remote®, kas domāta Panasonic VIERA Connect balstītajām ierīcēm, piedāvā lietotājiem iespēju sērfot internetā un iepirkties, izvēloties no tūkstošiem zīmolu produktiem. Izmantojot HSN patentēto tāliepirkšanās tehnoloģiju, šī ļoti modernā iepirkšanās aplikācija ļauj skatītājiem iegūt detalizētu informāciju par interesējošam precēm, lasīt citu pircēju atsauksmes, skatīties video demonstrācijas un tikai tad veikt pirkumu. Lai to visu izdarītu, nepieciešams vien pāris reizes nospiest pogas uz VIERA Connect atbalstoša HD televizora vai Blu-ray atskaņotāja tālvadības pults.
 • YouTube™ DIAL – YouTube bija viena no pirmajām pieejamajām aplikācijām, kad 2008. gadā Panasonic pirmoreiz izmantoja IPTV funkciju, kas ļāva piekļūt YouTube. VIERA Connect piedāvāja pilnīgi jaunu lietotāja interfeisu un dizainu, ar pilnu piekļuvi YouTube, ko agrāk varēja īstenot tikai ar interneta palīdzību, ļaujot lietotājiem piekļūt YouTube lietotāju ierakstiem, mūzikas video, filmām, un 100 TV kanāliem ar oriģinālām programmām. 2013. gadā YouTube DIAL piedāvā jaunu savienojamības dimensiju. Lietotāji var lejupielādēt jaunās YouTube aplikācijas viņu viedtālruņos un plaukstierīcēs, ļaujot viņiem nosūtīt YouTube video ierakstu no savas ierīces uz savu Smart VIERA HD televizoru. Brīdī, kad jūsu telefons vai plaukstierīce pieslēgsies tām pašam WiFi tīklam, kuram ir pieslēgts jūsu televizors, jūsu telefonā vai plaukstierīcē esošajā YouTube aplikācijā parādīsies atbilstoša ikona. Nekādi vadi vai sinhronizācijas kodi nav nepieciešami. Lietotāji vienkārši pārsūta video, nospiež pogu “Send To TV”. Lietotāji varēs skatīties video, pārtīt to uz priekšu un atpakaļ, uzlikt pauzi un pat nosūtīt to atpakaļ uz savu viedierīci. Tā kā ierīces ir pieslēgtas mākonim, lietotāji var izvēlēties nākamo video vai pasērfot internetā, kamēr video tiek rādīts televizorā. Turklāt aplikācija ļauj lietotājam pievienot televizoram vairākas ierīces, lai viņa draugi arī varētu pievienoties sarakstam.
 • SHOWTIME® Priekšskate – ienāciet aizkulisēs, skatieties vebsērijas un izvēlieties bezmaksas pilnus sižetus no kādas populāras, apbalvojumus saņēmušās sērijas.

Citas 2013. gada jaunās aplikācijas:

 • Children — Disney Publishing Worldwide, Nextbook Story Books
 • Lifestyle — CNET (sadzīves elektronika)
 • Video Content — Flixster, 3Doo, ScreenMedia, Redux, Moving Art
 • Music — Rhapsody, Tune-In
 • Foreign Language — Kylin TV (Ķīna), Zee TV (Indija), Total Movie (Dienvidamerika), Crunchyroll (āzijas drāma un multiplikācija)
 • Fitness — GAIAM (preces labsajūtai un video straumēšana)

VIERA Connect atbalstošiem HD televizoriem ir bezvadu LAN tīkls un tie nodrošina USB savienojamību, ļaujot pievienot bezvadu klaviatūru spēļu konsoles efektīvākai navigācijai un komunikācijai. Par VIERA Connect funkciju izmantošanu nav jāmaksā.

“Ar mūsu VIERA ConnectTM platformu mēs spējām pārveidot un ievērojami paplašināt televīzijas lomu jūsu mājās,” sacīja Mirvans Merebi (Merwan Mereby), Panasonic viceprezidents, kurš atbild par interaktīvo saturu un pakalpojumiem. “Kad 2008. gadā palaidām platformu VIERA Connect, tā piedāvāja vieglu piekļuvi populārām vietnēm. 2013. gadā VIERA Connect pārvērš mūsu Smart VIERA HD televizorus un Blu-ray atskaņotājus par patērētāja virtuālās pasaules centrālo vietu, nodrošinot piekļuvi šķietami bezgalīgajai satura izvēlnei, kura lielo daļu var viegli sadalīt starp lietotāja, viņa ģimenes locekļu un draugu viedierīcēm. Mēs esam lepni par sadarbību ar YouTube un HSN, kas ir attiecīgo jomu līderi, jo mēs laižam klajā šajā kategorijā vēl nebijušas aplikācijas un tehnoloģijas, kuras balstās VIERA Connect platformā un izmainīs veidu, kā patērētāji mijiedarbojas ar saviem televizoriem.”

Iespaidīgs jau esošo aplikāciju un funkciju klāsts
Panasonic VIERA Connect, kas pirmoreiz tika ieviesta 2008. gadā, ietver vispopulārākos sociālos tīklus (tostarp Skype™ balss un video zvanus, YouTube™, Facebook un Twitter), video saturu (tostarp Amazon Instant Video™, Netflix, HuluTM Plus, Vudu un Ustream), spēles (Accedo Funspot, Gameloft, and PlayJam), fitnesu (BodyMedia, ifit un Withings), mūziku (ieskaitot Pandora un Shoutcast), ziņas un informāciju (tostarp AccuWeather, Associated Press un WSJ Live) un citus resursus.

VIERA ConnectTM piedāvā aizvien lielāku tehnoloģisko funkciju klāstu, ieskaitot optimizēto interneta pārlūku, VIERA® tālvadības aplikāciju viedtālruņiem un plaukstdatoru ierīcēm, jauno Swipe & Share 2.0 – funkciju, kas ļauj lietotājiem pārcelt interesantākos uzņēmumus un ierakstus, ko tie iemūžinājuši savos viedtālruņos, tieši uz 2013 VIERA Connect atbalstoša Smart VIERA® HD televizora ekrāna ar vienkāršu pirksta pieskārienu un atpakaļ uz viedierīcēm. VIERA Connect piedāvā sociālo tīklu televīziju, kas ļauj lietotājiem skatīties TV un vienlaicīgi tajā pašā ekrānā veikt Skype video zvanus, apmeklēt Twitter un Facebook.

VIERA Connect platformas pieejamība
Vairāk nekā 75% Panasonic 2013. gada VIERA HD televizoru nodrošinās pilnu vai ierobežotu pieeju VIERA Connect funkcijām. Pilnu piekļuvi VIERA Connect funkcijām nodrošina plašs Smart VIERA® HD televizoru, Blu-ray atskaņotāju un mājas kinoteātru klāsts, tostarp:

 • VIERA plazmas HD televizori – ZT60, VT60, and ST60 sērijas modeļi;
 • VIERA LED HD televizori – WT60, DT60, ET60, E60 sērijas modeļi;
 • Blu-ray atskaņotāji – DMP-BDT230, DMP-BDT330;
 • Mediju straumēšanas atskaņotāji — DMP-MST60;
 • Mājas kinoteātri – SC-BTT190, SC-BTT195, SC-BTT490.

HTML5 atbalsts
Lai veicinātu citu trešo pušu iesaisti aplikāciju izstrādē, Panasonic 2011. gadā izveidoja VIERA Connect izstrādātāju portālu, kurā ārējiem izstrādātājiem, kas vēlējas iesniegt aplikācijas iekļaušanai VIERA Connect Smart VIERA platformā, ir pieejami VIERA ConnectTM programmatūras izstrādes komplekti un aplikāciju programmētāju interfeisi.

Bez jau labi pazīstamā un atzinīgi vērtētā Ajax-CE, kas ir uz JavaScript balstīts aplikāciju programmētāju interfeiss, tagad Panasonic VIERA ConnectTM programmatūras izstrādes komplekts ietvers arī strauji augošu HTML5 aplikāciju programmētāju interfeisu. Kamēr Ajax-CE joprojām nodrošina nozarē labāko TV lietotāja interfeisu, HTML5 dos vairāk iespēju, lai piekļūtu lielam skaitam nozares mēroga aplikāciju. Turklāt HTML5 izmantošana atvieglo tradicionālā interneta satura optimizāciju TV vajadzībām un nokļūšanu lielajos HD ekrānos.

Viedās TV alianse
Cenšoties apvienot sadrumstaloto vidi, ko radījušas daudzās viedās TV platformas, 2012. gada decembrī Panasonic pievienojās Viedās TV alianses (Smart TV Alliance) valdei, lai atvieglotu plašas un ražīgas ekosistēmas radīšanu viedās TV aplikāciju izstrādei, kas ļauj programmatūras izstrādātājiem izstrādāt aplikācijas, kuras būtu pielāgotas daudzām un dažādām platformām un nodrošinātu patērētājus ar bagātu satura un pakalpojumu avotu. Kopā ar citiem alianses biedriem Panasonic strādās pie jauna kombinētā programmatūras izstrādes komplekta, ņemot vērā pēdējās tendences un izstrādātājiem pieejamās funkcijas, lai viņi varētu radīt inovatīvus un aizraujošus aplikāciju pakalpojumus.

VIERA Connect Market
2011. gadā Panasonic izveidoja arī VIERA Connect MarketTM. Tas ir pakalpojums, kas ļauj patērētājiem individualizēt viņu VIERA Connect lietošanas pieredzi, izmantojot plašu trešo pušu izstrādāto aplikāciju katalogu. VIERA Connect Market bija arī viena no pirmajām IPTV platformām, kur pārdot Panasonic produktus, ieskaitot LUMIX digitālos fotoaparātus un videokameras, kā arī SD atmiņas kartes un trešo pušu ārējās ierīces, tostarp spēļu konsoles.

Lai uzzinātu vairāk par Panasonic’s VIERA ConnectTM Smart TV platformu, apmeklējiet www.panasonic.com.

Panasonic

Izsaki savu viedokli