Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Panasonic Corporation 7. oktobrī izlaidusi savu 300 miljono televizoru, tādējādi kļūstot par pasaulē pirmo šo aparātu ražotāju, kam izdevies sasniegt šādu ražošanas apjomu. Par 300 miljono tālrādi kļuvis jaunākais VIERA modelis – TH50PZR900. Uzņēmums pirmo reizi televizorus sāka ražot 1952. gadā. Jau 1988. gadā, kad tika saražoti vairāk nekā 100 miljoni televizoru, kompānija savus tālrāžus Japānā sāka izplatīt nu jau ar visā pasaulē populāro zīmolu Panasonic. Jau 1998. gadā kopā tika saražoti 200 miljoni eksemplāru.

Visu šo gadu laikā kompānija ir aktīvi sekojusi līdzi inovācijām un patērētāju vajadzībām, tādēļ jau šobrīd ir nopērkami augstas kvalitātes attēlu atveidojoši, plāni, dažādu izmēru televizori (līdz pat 103 collām). Panasonic domā ne vien par kvalitātes paaugstināšanu, bet kā prioritāti izvirzījis arī drošus un dabai nekaitīgus produktus, ko pierāda gan dubultās efektivitātes tehnoloģija, gan svina izslēgšana no ražošanas procesa, kā arī televizoru ilgais darba mūžs – līdz pat 100 000 darba stundām.

Tā kā Panasonic zīmols kļuvis atpazīstams un ieguvis patērētāju uzticamību visā pasaulē, tad par godu tam no šī gada 1. oktobra kompānijas vārds no Matsushita Electric Industrial tika mainīts uz Panasonic Corporation.

Panasonic Corporation ir viena no pasaulē vadošajām biznesa, industriālās un sadzīves elektronikas ražotājām pasaulē. Tās galvenā mītne atrodas Osakā, Japānā. Kompāniju veido vairāk nekā 650 uzņēmumi ar vairāk nekā 320 000 darbinieku visā pasaulē. Tā ražo un pārdod vairāk nekā 15 000 dažādu produktu. Kompānijas konsolidētais neto apgrozījums finanšu gadā, kas noslēdzās 2008. gada 31. martā, sasniedza 90,7 mljrd. ASV dolāru (aptuveni 43 mljrd. latu).

Izsaki savu viedokli