Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Panasonic 20 collu planšetdators ar 4K izšķirtspēju jau pavisam drīz nonāks pārdošanā.  Tas aprīkots ar jaudīgiem dzelžiem, izturīgu korpusu un tīkamu dizainu, tiesa gan, ierīces cena ir tikpat augstā līmenī kā displeja izšķirtspēja.

Planšetdators tiks aprīkots ar 20 collu IPS displeju, kas nodrošinās 4 K (3820×2560 pikseļi) izšķirtspēju. Ierīces skārienekrāns spēs uztvert līdz pat desmit pieskārieniem vienlaikus.

panasoni toughpad 2

Eiropā būs pieejamas divas šī planšetdatora modifikācijas. Viena tiks aprīkota ar 4 GB operatīvo atmiņu un 128 GB iebūvēto atmiņu un tās svars sasniegs 2,3 kg, kamēr jaudīgākā versija, kas svērs 2,7 kg, būs apgādāta ar 8 GB operatīvo atmiņu un 256 GB iebūvēto atmiņu. Par ātrdarbību atbildēs Intel Core i5 saimes procesors, bet to visu darbinās Windows 8.1 Pro operētājsistēma. Baterijas darbības laiks – vien divas stundas.

Protams, šāds izstrādājums ir vairāk piemērots novietošanai uz galda, nevis turēšanai klēpī, tādēļ komplektā iespaidīgajam planšetdatoram nāk arī īpašs statīvs. Neraugoties uz paprāvo izmēru un iespaidīgo plānumu (1,25 cm), tiek vēstīts, ka ierīce ir salīdzinoši izturīga un spēj “paciest” kritienu no 76 cm augstuma.

Tāpat ierīce tiks apgādāta ar „unikālu” irbuļa rakstīšanas tehnoloģiju, ko var iegādāties par papildus 280 eiro.

Panasonic Toughpad 4k UT-MB5 jau šī mēneša laikā būs pieejams vairāku Eiropas valstu tirgos, kur tā cena būs aptuveni 4,5 tūkstoši eiro, savukārt janvāra sākumā tas būs nopērkams ASV par sešiem tūkstošiem ASV dolāru.

panasonic toughpad

Saistītās tēmas: panasonicplanšetdatori

Izsaki savu viedokli