Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jaunie modeļi nodrošina stilīgu dizainu un ievērojamu ērtumu līdzās augstas kvalitātes skaņas atveidošanai.

Panasonic prezentēja jaunus austiņu modeļus no 2013. gada sērijas – tie ir skatāmi 2013. gada Starptautiskajā sadzīves elektronikas izstādē CES, Panasonic stendā No. 9406 / 9806. 2013. gada austiņu sērija ietver dažādu stilu austiņas, kurās iestrādātas vismodernākās funkcijas.

“2013. gada sērijā mēs centāmies radīt unikāla stila un formas austiņas, kas būtu pievilcīgas plašam patērētāju lokam, vienlaicīgi nodrošinot mūzikas cienītājus un patiesos audio entuziastus ar visjaunākajiem sasniegumiem skaņas kvalitātes un dizaina jomā,” sacija Toms Hentsons (Tom Hantson) Panasonic Consumer Marketing Company of North America produktu kategorijas menedžeris.

Iconics sērija piedāvā divus jaunus austiņu stilus. Panasonic RP-HXD5C galvenā atšķirība ir minimālistisks izskats. Melni sarkanajām austiņām ir hroma apdare, bet baltajām – apdare no stikla. Katru modeli akcentē kāda krāsa, kas atdarina ilumināciju: melnās austiņas akcentētas ar sarkanu krāsu un baltās – ar zaļu. Taču modelim RP-HXD5C ir ne tikai mūsdienīgs elegants izskats – austiņām ir 40 mm skaņas tembra regulators un 8Hz-26kHz frekvenču diapazons izcilai skaņas kvalitātei. Austiņu mīkstā apdare ļauj tās lietot stundām ilgi. Turklāt austiņām RP-HXD5C ir iebūvēta tālvadības funkcija iPhone/iPod mikrofons, tādējādi lietotāji var atbildēt uz zvaniem un regulēt skaņu tieši no viņu viedierīcēm.

CES 2013 - Photo - HXD3E_T headphones

Iconics sēriju pārstāvošais modelis RP-HXD3W apvieno sevī hromētas austiņas ar matētu ietvaru, pārklātu ar silikonu, kas ne vien padara šo modeli pievilcīgu, bet arī ērtu austiņu lietošanu un novērš to noslīdēšanu. Ņemot vērā 10Hz-25kHz frekvenču diapazonu and 30 mm skaņas tembra regulatoru, austiņas ir ideāli piemērotas augstas kvalitātes skaņas atveidošanai. Austiņas RP-HXD3W apgādātas ar mikrofonu un runas slēdzi, tām ir arī speciāls adapters, Nokia un citu telefonu modeļiem. Pircēji var izvēlēties plašu krāsu spektru – sarkanās, purpura, pelēkās, pelēkbrūns un melns.

Turpinot jau esošo austiņu sēriju ar skaņas izolāciju, Panasonic RP-HC56 pilienveidīgas austiņas samazina ārējos trokšņus par 92% (22dB) pie 200Hz frekvences, nodrošinot cita starpā arī pasīvo skaņas izolāciju, izmantojot izolācijas efektu. Kompaktās austiņas pēc konstrukcijas atgādina zīmuli, tās ir piespraužamas pie apģērba un ir aprīkotas ar skaņas izslēgšanas pogu, skaļuma regulatoru un ligzdu vienai AAA tipa baterijai, kas ļauj austiņām darboties 40 stundas pēc kārtas. Vada turētājs neļauj vadam samudžināties, RP-HC56 ir aprīkotas arī ar gaisa korķi un ērtu somiņu.

CES 2013 - Photo - HJE190_W headphones

Panasonic ausīs ieliekamās austiņas RP-HJE190 rada zemu basa skaņu, jo tajos iestrādāti neodīma magnēts un paplašināta garās skaņas pieslēgvieta. ErgoFit dizains nodrošina visaugstāko komfortu un ļauj nēsāt austiņas stundām ilgi. Austiņas būs pieejamas sešās krāsās: baltā, melnā, zilā, zaļā, purpura un sarkanā.

CES 2013 - Photo - HV41_A headphones

Visbeidzot, Panasonic iepazīstina arī ar austiņām RP-HV41, kas piedāvā lietotājiem vienkāršu dizainu un plašu krāsu klāstu. Pilienveidīgas formas austiņām ir ērta konstrukcija – tās izgatavotas no elastomēra un apgādātas ar oriģinālas formas gumijas knaģi, kas viegli piestiprinās apģērbam, nepieļaujot vada samudžināšanu. Neodīma magnēts nodrošina bagātīgu un jaudīgu skaņu. Lietotājiem ir iespēja parādīt savu individualitāti, izvēloties dažāda krāsu kombinācijas: melns/pelēks, balts/pelēks, zils/zalš, fuksijas krāsas/rozā, purpura/zili-zaļš, rozā/oranžs, zaļš/dzeltens un oranžs/zils.

Saistītās tēmas: panasonic

Izsaki savu viedokli