Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Panasonic, augstas izšķirtspējas un Smart TV tehnoloģiju līderis industrijā, šodien laidis klajā jauno 2013. gada Smart VIERA plazmas HD televizoru klāstu. Turpinot savu tradīciju radīt apbalvojumiem bagātus plazmas HD televizorus, Panasonic ir prezentējis uzlabotos 2013. gada modeļus, kas balstīti uz lietošanas personalizēšanas iespējām, moderniem savienojumiem, vēl augstvērtīgāku attēla kvalitāti un izsmalcinātiem dizaina elementiem. Sešpadsmit jaunie modeļi ar ekrānu izmēriem, sākot no 42 līdz 65 collām, lietotājiem piedāvā augstvērtīgāko attēla kvalitāti un plašu papildfunkciju klāstu.

2013. gada Smart VIERA plazmas televizoros pieejamas sekojošas funkcijas:

My Home Screen – personalizācijas funkcijas, kas ļauj katram lietotājam ģimenē izveidot pašam savu personīgo mājas ekrānu, piedāvājot ātru piekļuvi savam iecienītākajam saturam. (2013. gada VIERA ZT60, VT60 un ST60 sērijas modeļos)

Swipe & Share 2.0 – uzlabota savienojumu tehnoloģija, kas televizoru pārvērš par centrālo elementu foto un video satura straumēšanai un koplietošanai ar viedtālruņiem un planšetdatoriem. Izmantojot Panasonic izstrādāto VIERA Connect platformu, lietotāji var no savām Android vai iOS ierīcēm pārnest savus personīgos foto un video uz lielformāta TV ekrānu, vienkārši pavelkot attēlus TV virzienā. Swipe & Share funkcija ļauj arī lielajā TV ekrānā redzamos attēlus koplietot virzienā uz Android vai iOS mobilajām ierīcēm. (2013. gada VIERA ZT60, VT60 un ST60 sērijas modeļos)

Touch Pen – dizaina funkcija, kas lietotājiem ļauj pašiem ar roku uzrakstīt piezīmes uz fotogrāfijām un pārsūtīt tās atpakaļ uz mobilo ierīci. Rakstīšanai jāizmanto papildus nopērkams Electronic Touch Pen (TY-TP10U) rakstīšanas aksesuārs. (2013. gada VIERA ZT60, VT60, ST60 un S60 sērijas modeļos)

Balss vadība– jaunie televizori piedāvā funkciju, kas lietotājiem ļauj izmantot balss komandas, lai meklētu vēlamo saturu vai arī kontrolētu TV galvenās funkcijas. Atliek nosaukt atslēgvārdu Smart VIERA Touch Pad Controller pults vai viedtelefona (jābūt uzinstalētai VIERA Remote 2 aplikācijai) virzienā, kad pēc mirkļa VIERA TV ekrānā tiks atspoguļoti meklēšanas rezultāti, kas tiks arī nolasīti balsī. (2013. gada VIERA ZT60 un VT60 sērijas modeļos)

Smart VIERA ZT60, VT60, ST60 sērijas TV modeļi ir aprīkoti arī ar tīmekļa pārlūku un iebūvētu Wi-Fi atbalstu, savukārt VT60 televizorā ir pirmo reizi iekļauta arī iebūvētā kamera. Papildus iepriekšminētajam visi jaunie Smart VIERA HD televizori piedāvā VIERA Connect platformu ar plašākām video straumēšanas iespējām, unikālu sociālo tīklu funkciju, virkni dažādu aplikāciju, kā arī intuitīvu meklētāju vieglākai un ērtākai ikdienas satura baudīšanai.

„Panasonic vienmēr cenšas pārspēt iepriekšējā gada veiksmes stāstus – un līdz ar jauno 2013. gada VIERA plazmas HD televizoru klāstu mums tas atkal ir izdevies,” sacīja Henrijs Hauzers (Henry Hauser), Panasonic Consumer Marketing Company of North America viceprezidents, kurš atbild par pārdošanas veicināšanu. „Šajā jaunumu klāstā iekļautā Viera Connect IPTV funkcionalitāte, izcilā attēla un skaņas kvalitāte un modernās savienojumu iespējas ir pilnībā pārmainījušas TV skatīšanās iespējas. Līdz ar šiem 16 jaunajiem modeļiem Panasonic ir kārtējo reizi pacēlis sasniegumu latiņu, ko nākamajos gados atkal censties pārspēt.”

Jaunie VIERA ZT60 plazmas televizori ir aprīkoti ar speciāli izstrādātu ekrānpaneli, kas nodrošina izteiksmīgu melnās krāsas atveidi. Līdz ar jauno Louver filtru ZT sērijas televizoru ekrāns ir kļuvis vēl dzidrāks un ar labāku gaismas caurlaidību, taču tas vienlaicīgi arī samazina apkārtējās gaismas atspīdumu ekrāna virsmā, rezultātā iegūstot asāku attēlu ar augstāku kontrasta sniegumu.

ZT60 sērija

CES 2013- Photo - ZT60 Front

ZT60 sērijas FULL HD 3D plazmas televizori ir uzskatāmi par jauno plazmas TV klāsta flagmaņiem, un tie ir pieejami divos izmēros – TC-P65ZT60 ar 65 collu ekrānu un TC-P60ZT60 ar 60 collu ekrānu.

Ar 1080p izšķirtspēju apveltītie ZT60 sērijas televizori piedāvā virkni ar modernām savienojumu funkcijām, tai skaitā arī Swipe & Share 2.0, Touch Pad Controller tālvadības pulti, trīs HDMI un trīs USB pieslēgvietām, kā arī VIERA Connect platformu, kas līdz ar Wi-Fi savienojumu lietotājiem dod piekļuvi plašam aplikāciju klāstam un arī interneta pārlūkam. Savukārt 2D-3D konvertēšanas funkcija spēj reālajā laikā pārveidot 2D saturu telpiskā 3D attēlā. ZT sērijas televizoru komplektācijā ietilpst arī divi aktīvo 3D briļļu pāri.

VIERA ZT60 dāvā patiesi izteiksmīgu melno krāsu, augstu kontrastu un kristālskaidrus attēlus. Līdz ar samazināto attēla dubultošanos ZT60 televizors spēj arī sniegt dabisku un aizraujošu Full HD 3D satura attēlojumu. 3000 Hz fokusētā lauka vadības tehnoloģija nodrošina augstvērtīgu 1080 līniju 2D attēla izšķirtspēju. Savukārt jaunatklātā tīrās sarkanā krāsas luminiscences tehnoloģija ļāvusi iegūt vēl plašāku krāsu gammas attēlojumu (DCI 98% Color Space).

ZT60 iespēju klāstā ir arī moderna tīkla savienojumi caur VIERA Connect – Panasonic ekskluzīvo uz mākoņpakalpojumiem balstīto IPTV funkciju. Vairākuzdevumu režīms ļauj vienlaicīgi izmantot aplikācijas no septiņām dažādām kategorijām, tai skaitā, YouTube, Skype un Facebook. Savukārt iebūvētais tīmekļa pārlūks dod vienkāršu un ērtu piekļuvi interneta vietnēm. Un papildus ērtībām televizors piedāvā arī DLNA, WiFi un Bluetooth savienojumu iespējas.

ZT60 sērijas televizoru ekrānu izstrādē nav izmantots nedz dzīvsudrabs, nedz arī svins. Jaunizstrādātais luminiscences process un uzlabotā aizmugurējā paneļa tehnoloģija dāvā Plazmas ekrānam mūža ilgumu līdz pat 100 000 stundām pirms tā spilgtums ir samazinājies līdz pusei. Tas ir vairāk nekā 30 gadi ar 8 skatīšanās stundām dienā.

VT60 sērija

CES 2013- Photo - VT60 Left Slant

VT60 sērijā ietilpst trīs TV modeļi – TC-P55VT60 ar 55 collu ekrānu; TC-P60VT60 ar 60 collu ekrānu, kā arī TC-P65VT60 ar 65 collu ekrānu.

VT60 var lepoties ar moderniem dizaina risinājumiem, kas paralēli Full HD 3D ekrānam ar 1080p izšķirtspēju un Infinite Black Ultra Panel tehnoloģiju ir ļāvuši televizora korpusā filigrāni iebūvēt arī skaļruņus un kameru. Līdzīgi ZT60 sērijai, VT60 televizori ir aprīkoti ar paplašinātām savienojumu funkcijām, tai skaitā ar VIERA Connect, iebūvētu Wi-Fi atbalstu, Swipe & Share 2.0, tīmekļa pārlūku, kā arī ar trīs HDMI un trīs USB pieslēgvietām. VT60 televizora komplektācijā ietilpst arī divi aktīvo 3D briļļu pāri. Bet 3000 Hz fokusētā lauka vadības tehnoloģija parūpēsies par augstvērtīgu 1080 līniju 2D attēla izšķirtspēju.

ST60 sērija

CES 2013- Photo - ST60 Right Slant

ST60 sērijas FULL HD 3D VIERA HD televizori ir pieejami četros izmēros – TC-P50ST60 ar 50 collu ekrānu; TC-P55ST60 ar 55 collu ekrānu; TC-P60ST60 ar 60 collu ekrānu, kā arī TC-P65ST60 ar 65 collu ekrānu.

ST60 televizoru aprīkojuma klāstā ietilpst Infinite Black Pro Panel ekrāns ar 2500 Hz fokusētā lauka vadības tehnoloģiju un 1080p Full HD izšķirtspēju nevainojamai attēla kvalitātei. ST60 televizorā pieejama arī VIERA Connect platforma, tīmekļa pārlūks, Swipe & Share 2.0 funkcija, kā arī balss vadība. Papildus savienojumiem televizorā pieejamas trīs HDMI un divas USB pieslēgvietas, bet komplektācijā ir iekļauti divi pāri aktīvo 3D briļļu.

S60 sērija

CES 2013- Photo - 50S60 Front

S60 sērija ir viena no divām šī gada plazmas HDTV sērijām, kurā neietilpst 3D televizori. Kopumā S60 sērijā pieejami pieci modeļi – TC-P42S60 ar 42 collu ekrānu; TC-P50S60 ar 50 collu ekrānu; TC-P55S60 ar 55 collu ekrānu; TC-P60S60 ar 60 collu ekrānu, kā arī TC-P65S60 ar 65 collu ekrānu.

S60 televizoros ir pieejama Online Movies funkcija – pakalpojums, kas nodrošina piekļuvi noteiktām IP televīzijas iespējām un aplikācijām filmu un cita video satura straumēšanai. Visi S60 sērijas televizori ir aprīkoti ar 1080p Full HD izšķirtspējas ekrāniem, iebūvētu Wi-Fi atbalstu, 600 Hz apakšlauka vadību, multivides atskaņotāju, DLNA atbalstu, VIERA Link funkciju, kā arī ar divām HDMI un divām USB pieslēgvietām.

X60 sērija

CES 2013- Photo - TC-P50X60 Front

X60 sērija ir viena no divām šī gada plazmas HDTV sērijām, kurā neietilpst 3D televizori. Kopumā X60 sērijā pieejami divi modeļi – TC-P42X60 ar 42 collu ekrānu, kā arī TC-P50X60 ar 50 collu ekrānu. X60 televizori aprīkoti ar 720p HD izšķirtspējas ekrāniem, multivides atskaņotāju, 600 Hz apakšlauka vadību, Spēļu režīmu, kā arī ar divām HDMI un vienu USB pieslēgvietu.

Panasonic 2013. gada VIERA plazmas HD televizori pārdošanā nonāks jau 2013. gada februārī. Apskatei tie būs pieejami Panasonic stendā #9406, Starptautiskajā patērētājelektronikas izstādē CES 2013, kas norisinās Lasvegasas Izstāžu centrā, laika posmā no 8. līdz 11. janvārim. Papildus informāciju, tai skaitā produktu tehniskās specifikācijas, lūgums meklēt interneta vietnē www.Panasonic.com/CES.

Saistītās tēmas: panasonictelevizori

Izsaki savu viedokli