Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šodien Vācijā Panasonic ir oficiāli paplašinājis savu 2013.gada Side-By-Side ledusskapju-saldētavu klāstu. NR-B53V2 ir nerūsējošā tērauda pārklājums, kas neatstāj pirkstu nospiedumus, savukārt NR-B53VW2 pieejams arktiski baltā krāsā. Abi produkti ietver Panasonic viedo tehnoloģiju, lai saglabātu pārtiku svaigu un likvidētu kaitīgās baktērijas, darbojoties pie optimāla energoefektivitātes līmeņa.

Produktu uzglabāšana – efektīvākā veidā

Side-By-Side ledusskapji-saldētavas aprīkotas ar Panasonic Vitamin-Safe nodalījumu, kas ir optimizēts līdz augstam mitruma līmenim un aprīkots ar regulējamu temperatūras rādītāju (no 0˚C – 5˚C), lai novērstu augļus un dārzeņu izžūšanu. Vitamin-Safe nodalījumā atrodas divas mirgojošas LED gaismas, kas imitē saules gaismu, aktivizējot dabiskās aizsargspējas augļos un dārzeņos, kas novērš vitamīnu zudumu.

“Izpratne par pārtikas kvalitāti ir būtiski pieaugusi pēdējos gados, un tiek ņemta vērā, izvēloties ledusskapjus un saldētavas” saka Maiks Štalboks, Panasonic Appliances Group direktors. “Panasonic uzlabotā dzesēšanas tehnoloģija nosaka optimālo vidi visiem pārtikas veidiem, saglabājot kvalitāti, svaigumu un higiēnu.”

Starp citu ledusskapī paredzēts arī īpašs vīna plaukts.

Panasonic NR-B53V2_angle

Izmantotās enerģijas efektivitātes pārvaldīšana

Pateicoties Panasonic Inverter tehnoloģijai un Twin-Eco Cooling sistēmai ledusskapji ir īpaši energoefektīvi. Inverter tehnoloģija izmanto sensoru un mikroprocesoru sistēmu, lai automātiski izvēlētos atbilstošas jaudas līmeni, kas ļauj ledusskapim darboties ar minimālu jaudu mazākas noslodzes gadījumā, piemēram, naktīs. Šī tehnoloģija arī ļauj darboties ar zemu trokšņa līmeni, padarot to par klusāko savā klasē.

Twin-Eco Cooling sistēma abos modeļos izmanto EcoValve, lai aizvērtu ledusskapja dzesēšanas ciklu, kad tas nav nepieciešams, atšķirībā no tradicionālajām atsevišķām dzesēšanas sistēmām, kas saldē gan ledusskapi un tajā pašā laikā arī saldētavu. Šī novatoriskā tehnoloģija Panasonic Side-By-Side sērijā ir nopelnījusi A++ energoefektivitātes standartu.

„Side-By-Side ledusskapju klāsts atspoguļo Panasonic apņemšanos sniegt energoefektīvus risinājumus, vienlaikus turpinot nodrošināt klientus ar augstas kvalitātes tehniku,” uzsver M. Štalboks.

Kopsavilkums

Kategorija  7 (Ledusskapis-saldētava)
Energoefektivitātes klase A++
Enerģijas patēriņš kWh gadā* 346 kWh
Kopējais tilpums 530 L
Ledusskapja tilpums 324 L
Saldētavas tilpums 206 L
Saldētavas kategorija 4 zvaigznes
Saldēšanas jauda 12kg/ 24 h
Trokšņu līmenis 38 dB

*Pamatojoties uz standarta testu rezultātiem 24 stundu laikā. Faktiskais enerģijas patēriņš būs atkarīgs no ierīces izmantošanas un kur tā atrodas.

Panasonic NR-B53V2_open_food

 

Saistītās tēmas: panasonicsadzīves tehnika

Izsaki savu viedokli