Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Panasonic savu mājsaimniecības preču klāstu papildinājis ar trim jauniem JetForce putekļu sūcējiem, kā arī pieciem jauniem mikroviļņu krāšņu modeļiem.

CES 2013 - Photo - MC-UL427 JetForce vacuum

Visos jaunajos Panasonic putekļu sūcējos – MC-UL423, MC-UL425 un MC-UL427 – iestrādāta JetForce tehnoloģija, kas izmanto unikālo smilšu pulksteņa formas putekļu konteineru netīrumu uztveršanai. JetForce modeļi demonstrē augstu iesūkšanas efektivitāti. Tiem ir ir deviņi cilindri, kas veic daudzkārtējo putekļu separāciju, kā arī palīdz radīt no putekļa sūcēja izejošo gaisa strūklu. Lielais cilindrs lielāku daļiņu atdalīšanai un astoņi mazāki cilindri smalkākiem putekļiem rada neticami spēcīgu sistēmu, kas palīdz uzturēt augstu veiktspēju.

Lai izmantotu mājokļos, kur tiek turēti dzīvnieki, Panasonic JetForce apgādāts ar Air Turbine birsti, kas ideāli attīra mēbeles un paklājus no dzīvnieku spalvas. JetForce tehnoloģija ietver arī HEPA mediafiltru, kas aiztur smalkas daļiņas – alergēnus, kairinošās un piesārņojošās vielas.

CES 2013 - Photo - NN-SE782S Microwave

Panasonic nāk klajā arī ar pieciem mikroviļņu krāšņu modeļiem. NN-SE982S un NN-SE782S ir pirmās Panasonic mikroviļņu krāsnis, kas apgādātas ar elektrostatisko skārienjutīgo izvēlni ar zilo LED izgaismojumu, kas ļauj lietotājiem, pieskaroties ar pirkstu apļveidīgam sensoram, izvēlēties nepieciešamās funkcijas. Mūsdienīgais dizains ietver arī zilu LED displeju, kas padara krāsni stilīgāku. Papildus tam ir vienpieskāriena un ātras pieejas pogas popkornam, kā arī Sensor Cook (gatavošana), Sensor Reheat (uzsildīšana) un Turbo Defrost (atkausēšana).

Visās Panasonic 2012. gada mikroviļņu krāsnīs iestrādāta īpašā tehnoloģija Inverter Technology™, kas nodrošina pastāvīgu enerģijas plūsmu, mainot jaudu un tādējādi nodrošinot ēdiena vienmērīgu pagatavošanu. Atšķirībā no tām, citas mikroviļņu krāsnis vienmēr izmanto 100% enerģijas, periodiski atslēdzot un atkal ieslēdzot strāvu. Savukārt Panasonic konsekventais un precīzais temperatūras režīms sniedz vairāk iespēju, lai kontrolētu ēdiena gatavošanas, uzsildīšanas un atkausēšanas procesu.

NN-SE982S, NN-SE782S, NN-SD962S un NN-SD762S ir arī šādas funkcijas:
• Touch Sensor Cook, kas regulē jaudu un automātiski aprēķina ēdiena gatavošanas laiku, padarot dažādu ēdienu pagatavošanu un uzsildīšanu vēl vieglāku.
• Inverter Turbo Defrost™ ļauj ārkārtīgi ātri atkausēt pārtikas produktus.

Saistītās tēmas: panasonic

Izsaki savu viedokli