Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vācijā notiekošajā IFA izstādē Panasonic paziņo, ka paplašina savu ledusskapju-saldētavu klāstu Eiropā. BN-sērijas 2-durvju ledusskapji-saldētavas ietver Panasonic HygieneAir, Fresh Case, dzesēšanas nodalījums un Flash Freeze tehnoloģijas, kas saglabā pārtiku svaigu. Pieejami gan nerūsējošā tērauda, gan baltā krāsā BN-Sērijas 2-durvju ledusskapji-saldētavas ir projektēti ar FlexLift un Slide’N’Store nodalījumiem maksimālai uzglabāšanas ietilpībai.

Svaigāka pārtika, mazāki zudumi

Panasonic 2013.gada ledusskapju klāstā ir tehnoloģijas, kas nodrošina pārtikas svaigumu ilgāk. Parastajiem ledusskapjiem gaiss bieži ir pārāk sauss, lai uzglabātu augļus un dārzeņus. Jauno ledusskapju Fresh Case nodalījumā ir integrēts mitruma regulators, kas pasargā pārtiku no izžūšanas. Turklāt Chiller gadījumā temperatūra tiek uzturēta tuvu 0˚C, radot optimālu vidi, lai nodrošinātu svaigumu, uzglabājot gaļu un zivis. Visbeidzot, HygieneAir antibakteriālā filtrā cirkulē auksts, tīrs gaiss no trim punktiem, ledusskapī radot pastāvīgu gaisa plūsmu un radot 99.9% dezinfekcijas līmeni.

Jaunie NR-BN31AS1 un NR-BN31AW1 ledusskapji-saldētavas ir aprīkotas ar Flash Freeze nodalījumu, kas pazemina temperatūru zem -30˚C ātrākai saldēšanai. Ātrs sasaldēšanas process samazina vitamīnu un garšas zudumus. Papildus palielinot pārtikas kvalitāti, Flash Freeze funkcija arī samazina svara zudumu pārtikai atkausēšanas laikā.

Panasonic BN31AW1_front

Elastīgas uzglabāšanas iespējas

BN-Sērijas 2-durvju ledusskapji-saldētavas ir pielāgotas, lai nodrošinātu maksimālu uzglabāšanu. FlexLift funkcija piedāvā daudzlīmeņa bīdņus, lai varētu mainīt dažādu plauktu augstumus ledusskapja durvīs, lai viegli uzglabātu priekšmetus, neatkarīgi no tā lieluma vai formas. Turklāt, Slide’N’Store droši stikla plaukti ir viegli noņemami, un ir paredzēti līdz 22 kg svaram.

“Inovatīva tehnoloģija, kas iekļauta mūsu jaunākajā klāstā, iezīmē nākamās paaudzes ledusskapjus un saldētavas” sacīja Maiks Štalboks, Panasonic Appliances Group direktors.

Energoefektivitāte kā standarts

Panasonic jaunā klāsta ledusskapji-saldētavas sasniedz kāroto energoefektivitātes standarta klasi A++.

Funkciju kopsavilkums

Kategorija   7 (Ledusskapis-saldētava)
Energoefektivitātes klase A++
Enerģijas patēriņš kWh gadā* 246 kWh
Kopējais tilpums 307 L
Ledusskapja tilpums 222 L
Saldētavas tilpums 85 L
Saldētavas kategorija 4 zvaigznes
Saldēšanas jauda 12kg/ 24 h
Trokšņu līmenis 42 dB

*Pamatojoties uz standarta testu rezultātiem 24 stundu laikā. Faktiskais enerģijas patēriņš būs atkarīgs no ierīces izmantošanas un kur tā atrodas.

Panasonic NR-BN31AS1_angle open door

Saistītās tēmas: panasonicsadzīves tehnika

Izsaki savu viedokli