Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Modernā tehnoloģija ļauj klausīties mūziku, izmantojot skaņas vibrācijas efektu.

Panasonic prezentēja jauno kaula pārvades austiņu modeli Panasonic RP-BTGS10, papildinot 2013. gada austiņu sēriju. Šīs unikālās bezvadu austiņas nodrošina skaņas pārvadi, izmantojot austiņu pārvades efektu, un līdz ar atbrīvo lietotāja ausis citām svarīgām skaņām. Savukārt austiņu bezvadu konstrukcija nodrošina, ka tās netraucē citām aktivitātēm, kurām nodevies mūzikas klausītājs.

CES 2013 - Photo - BTGS10_AG headphones

Lai nodrošinātu skaņas pārvadi, austiņas RP-BTGS10 atrodas tieši pretī auss kanālam, nevis tā iekšpusē vai virs tā, tādēļ vibrācija nonāk pa taisno caur kaulu līdz dzirdes nervam, radot kristāltīru skaņu. Atrodoties ārpus ausīm, šis austiņas spēj atbrīvot lietotāja bungādiņas, ļaujot klausīties iemīļoto mūziku un vienlaicīgi klausīties ārējo pasauli. Tas ir īpaši izdevīgi, atrodoties birojā, skrienot vai braucot ar velosipēdu, jo jūs varat klausīties mūziku, vienlaicīgi dzirdot savu kolēģu balsis, telefona zvanu vai mašīnas signālu.

Panasonic austiņas RP-BTGS10 aprīkotas arī ar kaula pārvades mikrofonu, kas ļauj ierakstīt balss piezīmes vai zvanīt pa telefonu, vienlaicīgi klausoties iemīļoto mūziku. Līdzīgi pašām austiņām, arī mikrofons uztver runas skaņas caur kaula pārvadi, izmantojot lietotāja balss vibrāciju.

CES 2013 - Photo - BTGS10_WD headphones

Ņemot vērā iespējamo svīšanu mūzikas aktīvās klausīšana laikā, Panasonic RP-BTGS10 ir ūdensizturīgas, jo tajās nav caurumu, kur nokļūt gaisam. Gludās austiņas ir ērti valkājamas, arī atrodoties apsargātā vietā. Pateicoties bezvadu tehnoloģijai, lietotājam nav jāuztraucas, ka viņš var nejauši novilkt austiņas vai samudžināt to vadus. Turklāt austiņas ļauj vecāka gadagājuma cilvēkiem un vājdzirdīgiem skaidri dzirdēt televīzijas pārraides skaņu, nepalielinot skaļumu, ja televizoram ir Bluetooth® raidītājs.

“Panasonic vienmēr ir bijis līderis skaņas kvalitātes un inovācijas jomā, un līdz ar kaula pārvades austiņu RP-BTGS10 piedāvājumu, mēs paceļamies nākamajā tehnoloģiju un skaņas kvalitātes attīstības līmenī, ” sacīja Toms Hentsons (Tom Hantson), Panasonic Consumer Marketing Company of North America produktu kategorijas menedžeris. “Austiņas RP-BTGS10 būs ideāls pavadonis tiem, kas nodarbojas ar sportu – velosipēdistiem, skrējējiem un citiem –, dodot viņiem brīvību un iespēju klausīties savu iemīļoto mūziku, nenorobežojoties no citām skaņām.”

Panasonic kaula pārvades austiņas RP-BTGS10 tagad ir skatāmas 2013. gada starptautiskajā Sadzīves Elektronikas Izstādē, Panasonic stendā Nr. 9406 / 9806, un tās būs pieejamas dažādās krāsās 2013. gada rudenī.

Saistītās tēmas: panasonic

Izsaki savu viedokli