Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Panasonic ir izveidojuši Brokastu kolekciju, kurā ietilpst neliela virtuves tehnika: tosters, kafijas automāts un elektriskā tējkanna. Jaunā kolekcija, ar savu drosmīgo un ambiciozo dizainu, sniedz virtuves piederumiem jaunu formu un funkcionalitāti.

“Panasonic mērķis, veidojot jauno Brokastu kolekciju, bija radīt mazas, elegantus virtuves piederumus, kas piešķirtu modernu izskatu mūsdienu virtuvēm,” sacīja Nikolass Monako (Nicholas Monaco), Panasonic Consumer Marketing Company of North America mazās sadzīves tehnikas produktu menedžeris. “Atšķirībā no ierastiem tosteriem vai kafijas automātiem, kuri parasti tiek novākti, ja tos nelieto, Panasonic tehnika domāta tam, lai izceltos virtuvē un kļūtu par tās sastāvdaļu.”

Panasonic tosters NT-ZP1 ir apgādāts ar caurspīdīgu stiklu, kas piešķir eleganci virtuvei. LED indikatoru uz priekšējā stikla parāda 7 maizes grauzdēšanas līmeņus, uzsildīšanas un atkausēšanas režīmu, bet ērtās vadības ierīces ļauj viegli izvēlēties nepieciešamās funkcijas. Panasonic zina, ka visas maizes šķēles nav vienādas, tādēļ tosters aprīkots ar īpaši platām spraugām maizes ievietošanai, kas ir piemērotas gan biezāk sagrieztai maizei, gan barankām, kā arī ar iebūvētu uzsildīšanas plauktu, kas ir ideāls maizīšu un radziņu uzsildīšanai pirms ēšanas. Septiņi grauzdēšanas līmeņi ļauj perfekti pagatavot grauzdiņus, savukārt uzsildīšanas un atkausēšanas funkcija ļauj ātri atkausēt pārtikas produktus vai uzsildīt ēdienus.

CES 2013 - Photo - NT-ZP1 Toaster_purple

Panasonic kafijas automāts NC-ZF1 apvieno sevī tehnoloģiski labi izstrādātu dizainu un modernu funkcionalitāti. Tam ir kuba forma un augstas kvalitātes korpuss no nerūsējošā tērauda un stikla, kas labi iederas jebkura stila virtuvē. Pateicoties stipruma regulatoram (Aroma Selector), jūs varat izvēlēties dažāda stipruma kafiju, mainot ūdens plūsmu. Tas ļauj vairākiem lietotājiem pirkt vienāda maluma kafiju, taču pagatavot dažāda stipruma dzērienu pēc savas gaumes. No nerūsējošā tērauda izgatavotā kafijas kanna ar dubultām sienām saglabā kafiju karstu un svaigu, bet automātiskās izslēgšanas funkcija pasargā tos lietotājus, kas var aizmirst izslēgt kafijas automātu. Panasonic kafijas automāts apgādāts arī ar ūdens līmeņa rādītāju, caurspīdīgu zilu LED indikatoru, kas parāda jaudu, un ērtu bezpapīra filtru.

CES 2013 - Photo - NT-ZF1 Coffee Maker_purple

Savukārt Panasonic elektriskā tējkanna NC-ZK1 piedāvā lietotājiem ātru un vienkāršu ūdens uzsildīšanu – viņiem nav jāgaida vairākas minūtes, kamēr parastā tējkanna uzsils uz plīts. 1,4l elektriskā tējkanna ir izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējoša tērauda gan no ārpuses, gan iekšpuses, kas palīdz ilgāk saglabāt ūdeni karstu. Atlecošais vāciņš, ergonomisks rokturis un snīpītis ļauj viegli uzpildīt tējkannu, neizlejot ūdeni. Turklāt tā aprīkota ar filtru, kas neļauj kaļķakmens daļiņām nokļūt patērētajā ūdenī. Jāmin arī, ka aukstā ārējā virsma un automātiskās atslēgšanas funkcija padara tējkannu par visai ģimenei draudzīgu ierīci.

CES 2013 - Photo - NC-ZK1 Kettle_purple

Saistītās tēmas: panasonic

Izsaki savu viedokli