Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Dzīvē gadās visādi, tādēļ nekad nevar būt drošs par to, ka kaut kas slikts neatgadīsies ar jūsu portatīvo datoru. Tomēr ir cilvēki, kuri par savu klēpjdatoru tehnisko stāvokli var satraukties mazāk nekā citi cilvēki par savu datoru drošību. Tie ir cilvēki, kuru ierīces ir trieciendrošas. Viena no populārākajām triecienizturīgu portatīvo datoru sērijām ir Panasonic Toughbook. Šīs sērijas datori ir ne tikai triecienizturīgi, bet arī šlakatu izturīgi, tādēļ, ja uz jūsu klēpjdatora uzlīs glāze ūdens, tad jūs varēsiet par to nesatraukties. Kā jau minējām sākumā, Panasonic prezentēs trīs jaunus Toughbook sērijas datorus, un tie būs: W7, T7 un Y7.

Visi modeļi būs aprīkoti ar Wi-Fi un Bluetooth bezvadu savienojumu atbalstu, 1GB operatīvās atmiņas (protams, var arī palielināt operatīvās atmiņas apjomu) un 80 GB cieto disku. Papildus būs pieejami arī HSDPA vai EV-DO WWAN moduļi.


Panasonic Toughbook W7

Ultra portatīvais klēpjdators W7 svērs vien 1,35 kilogramus un būs aprīkots ar 12,1″ LCD ekrānu, 1GHz U7500 Core 2 Duo centrālo procesoru, divslāņu DVD rakstītāju. Ar vienu akumulatora uzlādes ciklu pietiks 7 stundu ilgam darbam.


Panasonic Toughbook T7

Nedaudz smagāks būs T7 planšetdators, kas svērs 1,5 kg un būs aprīkots ar skārienjutīgu 12,1 collu LCD ekrānu. Tehnoloģiski tas būs ļoti līdzīgs W7 klēpjdatoram, jo vienīgā atšķirība starp abu datoru standarta komplektācijām ir tāda, ka W7 nebūs aprīkots ar optisko diskdzini, un tā akumulators būs nedaudz ietilpīgāks, jo ar vienu uzlādes ciklu pietiks veselām 9 stundām darba.


Panasonic Toughbook Y7

Tomēr visjaudīgākais no trijiem klēpjdatoriem būs Y7, kas, par spīti faktam, ka tas būs aprīkots ar 14,1 collu ekrānu, svērs vien 1,67 kilogramus. Vēl jāpiemin, ka standarta komplektācijā tas tiks aprīkots ar 1,6 GHz L7600 Core 2 Duo centrālo procesoru. Tāpat, ielūkojoties interneta veikalos pieejamajās Y7 specifikāciju lapās, izdevās uzzināt, ka ar vienu baterijas uzlādes ciklu pietiek 7,5 stundām darba.

Panasonic ziņo, ka Y7 jau ir pieejams veikalos un tas maksās sākot no 2500 ASV dolāriem, bet W7 un T7 būšot pieejami no decembra un tie abi maksās sākot no 2100 dolāriem.

Izsaki savu viedokli