Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Neliela un kompakta Espresso Mašīna (NC-ZA1) piedāvā kafijas mīļotājiem pilnīgu personalizāciju bez kompromisa attiecībā uz kvalitāti.

Panasonic iekļaujas premium mājas kafijas automātu tirgū ar savu pirmo automātisko Espresso automātu. NC-ZA1 ir veidota, lai sniegtu kafijas mīļotājiem, perfekti kvalitatīvu kafijas tasi, pilnībā pielāgotu viņu personīgai gaumei. Visām ierīcēm ir kompakts un elegants dizains, kas izskatās lieliski jebkura kafijas mīļotāja mājās.“Jaunais Panasonic Espresso automāts tika izstrādāts domājot par katru kafijas mīļotāju, jo tas ļauj jums pagatavot kafiju, kura ir unikāla jūsu gaumei, ļaujot jums personalizēt jūsu tasi katrā procesa posmā. Ne vien NC-ZA1 piedāvā lietotājiem izvēlēties dažādus kafijas veidus, bet mūsu automāts sniedz lietotājam pilnīgu kontroli pār kafijas stiprumu, garšu, temperatūru un kafijas lielumu”, saka Maiks Štalboks, Panasonic Appliances Europe direktors. “Ar savu nelielo un kompakto dizainu Panasonic izstrādājis NC-ZA1, lai padarītu perfektu kafijas tasi ikvienam, bet joprojām meklē satriecošu vietu jebkurā mājā.

Panasonic Espresso NC-ZA1

Precizitāte
Jaunais NC-ZA1 kafijas automāts sniedz pilnīgu kontroli par to, kas notiek katrā tasē. Pagatavojot perfektu kafijas tasi ar NC-ZA1 sākumā, izvēlaties iestatījumus, kurus vēlaties izmantot kā sākumpunktu no plašā piedāvātā saraksta. Mainiet daudzumu un garšu jūsu tasē, kontrolējiet, cik daudz ūdens tērēts katrā pagatavošanas reizē, cik stipru ūdens strūklu jūs vēlaties. Tiem, kas vēlas pievienot pienu, var mainīt proporciju piena un putu daudzumam, lai pagatavotu sev vēlamo kafiju. Jūs varat mainīt arī temperatūru, katrai pagatavotai kafijai. Turklāt NC-ZA1 saglabā iestatījumus turpmākai izmantošanai. Ar jauno Espresso Mašīnu, jūsu ideālā tase ir jūsu deguna priekšā.

Panasonic koncentrējas uz netraucētu lietotāja pieredzi un demonstrē, ka NC-ZA1 ir viegli lietojams krāsainais skārienjūtīgais ekrāns.

Panasonic Espresso NC-ZA1 touch screen

Kafijas kvalitāte

Panasonic ir izstrādājis vairākas funkcijas, lai nodrošinātu, ka katra kafijas tase garšotu ārkārtēji. To var pielāgot savai gaumei. Piemēram, macchiato iestatījums satur laika aizturi uz 30 sekundēm pirms piena padeves, radot trīs lieliski formētus profesionāla izskata slāņus.

Elegants un Kompakts

Panasonic inovācijas un dizaina vadība skaidri atspoguļo espresso automāta kompakto modeli. Visas NC-ZA1 sastāvdaļas ir ar priekšējo ielādi, novēršot neērtos aizmugurējos paneļus un pogas, kas ļauj mašīnu viegli tīrīt un novietot jebkurā vietā mājās. NC-ZA1 priekšpuse ir izstrādāta, lai būtu pēc iespējas efektīvāka, neapdraudot izskatu un izmērus, kas ir tikai  335x195x410mm.

Panasonic Espresso NC-ZA1 breakfast

Saistītās tēmas: panasonicsadzīves tehnika

Izsaki savu viedokli