Aktuāls

Panasonic ar prieku iepazīstina ar visjaunākajām HXD sērijas stereoaustiņām. Trīs jaunie austiņu modeļi HXD3, HXD5 un HXD7W apliecina Panasonic uzticību skaistajam dizainam. Visiem modeļiem ir elegants, urbanistisks izskats, kas nodrošinās ilgstošu lietošanu un kas nav pakļauts laika ietekmei.

HXD3, HXD5 un HXD7W nedaudz atšķiras pēc izskata, taču visiem modeļiem ir nevainojama skaņas kvalitāte. Panasonic audio tehnoloģija izmanto visu labāko, nodrošinot, lai lietotāji varētu baudīt kristāldzidru skaņu jebkurā vidē.

HXD3: divu materiālu kombinācija

HXD3 ir minimālistiskas un stilīgas austiņas, kurās izmantota krāsaina metāla korpusa kombinācija ar matētu ietvaru. Mīksts, no silikona veidots galvas spilventiņš ne vien padara šī modeļa dizainu pievilcīgāku, bet arī ērti piekļaujas ausīm. Turklāt tas nodrošina ideālu skaņas izolāciju. HXD3 ir universāls, pievilcīgs dizains, tās ir pieejamas piecās krāsās un tādēļ iepatiksies plašam mūzikas cienītāju lokam.

HXD5: eksperimentāls minimālistisks dizains

HXD5 ir minimālistiska industriāla dizaina paraugs, šis modelis ir pieejams divās krāsās – baltā un titāna melnā ar sarkano maliņu. Hroma apdare, kas atstaro gaismu un krāsas, rada pārsteidzošu un patiesi unikālu efektu. Bez ievērojama dizaina, HXD5 ir arī liels 40 mm skaļrunis ar mākslīgās ādas polsterējumu, kas nodrošina skaņas kvalitāti, kura atbilst austiņu izskatam.

HXD7W: drosmīga eksistence

HXD7W izturīgais dizains un lielie izmēri noteikti piesaistīs to patērētāju uzmanību, kuriem patīk izcelties uz citu fona. HXD7W ir pieejamas baltā un melnā krāsā. Modeļa lielākie izmēri un lielie skaļruņi veicina modeļa maksimālo veiktspēju. Šīs austiņas ne tikai labi izskatās, bet nodrošina arī visaugstāko skaņas kvalitāti. HXD7W ir apgādātas arī vientaustiņa tālvadības pulti un mikrofonu, lai tās lietotu kopā ar mobilo telefonu.

HXD3/HXD5 būs pieejamas no 2012. gada septembra, un šajā laikā būs pieejamas arī dažādas šo modeļu versijas ar vientaustiņa tālvadības pulti un mikrofonu (HXD3W/HXD5W).

HXD7W būs pieejamas no 2013. gada janvāra.

Saistītās tēmas: austiņaspanasonic

Izsaki savu viedokli