Aktuāls

Kompānija Panasonic prezentēs savas jaunākās audio un videoierīces, kā arī tehnoloģiskos sasniegumus IFA 2009 patēriņelektronikas izstādē, kas notiks Berlīnē no šī gada 4. līdz 9. septembrim. Īpaša uzmanība tiks veltīta 3D pilnas augstas izšķirtspējas (Full HD) tehnoloģijai – Panasonic kā industrijas 3D tehnoloģiju līderis izstādes telpās prezentēs jaunāko trīs dimensiju mājas kinozāli un ikviens interesents varēs pārliecināties par iespaidiem, ko sniedz trīs dimensiju attēls mājas apstākļos. Šī gada IFA izstādē Panasonic sauklis būs Revolucionārā tehnoloģija, jo kompānija skatītājiem iecerējusi atklāt daudz tehnoloģisku jauninājumu audio un videoierīcēm – būs aplūkojami jaunākie Full HD televizori, fotokameras (kompaktklases un ar maināmiem objektīviem), videokameras, Blu-ray disku atskaņotāji un citas ierīces, kas paredzētas mājoklim.

Panasonic, kas ir tirgus līdere augstas izšķirtspējas televizoru ražošanā, kā katru gadu prezentēs arī dažādu izmēru VIERA plazmas un šķidro kristālu ekrāna (LCD) televizorus, sākot no 19 un līdz pat 103 collām. Nesen izstrādātā NeoPDP tehnoloģija pielietota jaunāko augstas izšķirtspējas televizoru ražošanā, sasniedzot jaunu progresu attēla kvalitātē, kā arī vides aizsardzības jomā. Strādājot pie NeoPDP tehnoloģijas, ir ieviestas principiālas inovācijas televizoru uzbūvē, projektējot tos praktiski no jauna. Pie būtiskākajām izmaiņām pieder virsmas samazināšana tā saucamajām šķautnēm, kas atdala atsevišķas ar gāzi pildītas šūnas. Pateicoties tam, ir palielināts luminofora daudzums, kā rezultātā attēls ir kļuvis skaidrāks. Tāpat NeoPDP tehnoloģija ļāvusi uzlabot luminofora sastāvu, palielinot šūnu izdzišanas ātrumu pēc attēla atveidošanas. Rezultātā samazinās nevajadzīgs apgaismojums, kas dod piesātinātāku melnumu un labāku kontrastu, kā āri bagātāku tumšo krāsu gammu. NeoPDP ieviestās tehniskās inovācijas cita starpā ir bijušas par iemeslu tam, ka televizoru enerģijas patēriņš ir krities par 50%.

Jaunās tehnoloģijas iespējas izstādes apmeklētājiem būs iespējams aplūkot VIERA Z1, V10, G10 un G15 modeļos. Pateicoties inovatīvajai pārveidošanas tehnoloģijai Panasonic Vreal 4 PRO, kas savieno 600Hz zemlauka vadību ar funkciju Intelligent Frame Creation Pro, jaunie Panasonic televizori nodrošina fantastisku krāsu atveidi, kā arī neparasti plūstošu un skaidru attēlu. Rezultātā tālrāži ir ideāli piemēroti sporta sacensību un spriedzes filmu skatīšanai.

Turklāt jaunie Panasonic televizori vairs neaprobežojas tikai ar filmu un televīzijas raidījumu pārraidi, tie kalpo kā pilntiesīgi interneta pārlūki, ar kuru palīdzību var aplūkot tādas populāras interneta vietnes kā, piemēram, YouTube un Eurosport.

Panasonic izrādīs arī jauninājumus fototehnoloģijā, piemēram, uzlaboto optisko attēla stabilizētāju, sejas atpazīšanas funkciju, inteliģento autorežīmu, kā arī iespēju ar fotokameru uzņemt augstas kvalitātes HD filmas (AVCHD formātā). Apmeklētājiem būs iespēja aplūkot daudzus jaunus fotoaparātu modeļus, to skaitā arī jaunāko fotokameru ar maināmiem objektīviem LUMIX DMC-G1.

Tāpat tiks prezentēti jaunākie Blu-ray atskaņotāji un mājas kinozāles, ieskaitot pasaulē pirmo pārnēsājamo Blu-ray disku atskaņotāju DMP-B15.

Izsaki savu viedokli