Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kaut arī Panasonic ir izveidojis vairākus viedtālruņus, vērā ņemamu popularitāti šajā tirgus segmentā kompānijai nav izdevies iegūt. Tagad gan uzņēmums ir nācis klajā ar nedaudz netradicionālu viedtālruni, kas varētu izpelnīties krietni plašāku uzmanību.

Panasonic vakar iepazīstināja ar Lumix Smart Camera CM1. Izstrādājums ir kompaktkameras un viedtālruņa hibrīds, kas nozīmē, ka ierīce konkurēs ar Samsung izveidoto Galaxy K Zoom.

Lumix Smart Camera ir apgādāta ari visai lielu (1 collas) sensoru, kas nodrošina 20 MP izšķirtspēju. Tāpat kamera ir apgādāta ar f/2.8 Leica lēcām. Tā visa rezultātā izstrādājums ne tikai spēs uzņemt augstas kvalitātes attēlus, bet arī ierakstīt 1080p izšķirtspējas video ar 30 kadriem sekundē. Taisnības labad ir jāmin, ka ierīce spēj uzņemt arī 4K izšķirtspējas video, taču ar tikai 15 kadriem sekundē.

061_FY2014_LUMIX_Smart_Camera_CM1_OM41

Ātrdarbību nodrošina Snapdragon 801 procesors (2,3 GHz, četri kodoli) un 2 GB operatīvā atmiņa. Iebūvētās atmiņas apjoms sasniedz 16 GB, taču to iespējams papildināt ar microSD karti. Ekrāna izmērs ir 4,7 collas un tas nodrošina 1080p izšķirtspēju, savukārt enerģijas rezerves nodrošina 2600 mAh akumulators.

Starp citām opcijām jāatzīmē LTE Cat.4 tīklu atbalsts un NFC, GPS, Wi-Fi, Bluetooth  bezvadu savienojumu atbalsts. To visu darbina Android 4.4 KitKat operētājsistēma.

061_FY2014_LUMIX_Smart_Camera_CM1_OM5_2

Saprotams, ka kompaktkameras un viedtālruņa apvienošana ir atstājusi pēdas arī uz ierīces dizainu. Izstrādājumu ir 21,1 mm biezs un sver nedaudz vairāk par 200 gramiem.

Izstrādājums novembrī būs pieejams Francijā un Vācijā, kur tā cena būs aptuveni 900 eiro.

Saistītās tēmas: hibrīdspanasonic

Izsaki savu viedokli